| IoanaMihaela5267 a întrebat:

Salut tpu.In urma cu 4 zile mi-au aparut cateva puncte rosii si mici pe capul penisiului (care din cate am inteles, apar de la masturbarea prea intensa pentru ca sparg nu stiu ce vase de sange(sursa : googlelaughing) ) ) a doua zi a inceput sa-mi provoace o mancarime care in acelasi timp era si o usturime.In urmatoarele zile pielea a capat o textura "uscacioasa" si pare foarte "scamosata" si aspra.Ce ar trebui sa fac? Sa ma ingrijorez?
A mai patit cineva?
(Am avut contacte sexuale atat normale cat si orale dar in urma cu cel putin o saptamana)
As putea capata vreo "afta"de la sexul oral?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

De ce sa incerci sa-l belesti?
Nu i-am spus sa-i dai pace pana trece? macar 7-10 zile, nu pune mana pe el decat sa urinezi si sa-l speli cu apa calda si sapun, fara sa te mai masturbezi.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ar trebuii sa te speli zilnic cu apa calda si sapun si sa iei o pauza de la masturbare pana la vindecarea completa.

| IoanaMihaela5267 explică (pentru Violleta2022):

Fac asta de 5-6 zile si nu prea observ mari progrese si pe langa asta cand incerc sa o "belesc" o fac cu o greutate neobisnuita, probabail din cauza texturii.

| Violleta2022 a răspuns (pentru IoanaMihaela5267):

De ce sa incerci sa-l belesti?
Nu i-am spus sa-i dai pace pana trece? macar 7-10 zile, nu pune mana pe el decat sa urinezi si sa-l speli cu apa calda si sapun, fara sa te mai masturbezi.

| Rynocher a răspuns:

Da orice este posibil te sfatuiesc sa te duci la ginecolog. Bafta

| Violleta2022 a răspuns (pentru Rynocher):

Baietii nu merg la ginecolog, ci la UROLOG!