| Puspefaptebune a întrebat:

Salut TPU
In urma cu o zi,am facut sex cu partenera mea neprotejat,totul a decurs bine, dar azi mi-a aparut o umflare/basica sub capul penisului si la urinare am o usturine.E ceva normal? V-a trece aceasta basica?

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mergi la doctor si vezi ce ai acolo.

| corbulalbrosu a răspuns:

Aparitia acelei basici (?) asa pur si simplu din senin se poate considera ca fiind anormala. Cel mai probabil va dispare asa cum a si aparut. Sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

Nu este ceva mai normal. Consulta un medic urolog și urmează sfaturile acestuia.