| 0Alexandrei1 a întrebat:

In urma cu 10 luni o colega mi-a facut sex oral neprotejat. Mi-au aparut cosuri pe piept si brate si dupa mai multe analize si tratamente mi-au trecut.

Mi-am facut analizele generale plus hepatia, hiv, tpha si au iesit negative.
VDLR in schimb a iesit uneori pozitiv, iar ultima oara era negativ.

In urma cu cateva luni am vazut ca aspectul pielii de pe capul penisului era ciudat si acum mi-au aparut striatii/adancituri:

Mentionez ca nu sunt dureroase, nu am mancarimi sau secretii si n-am usturimi la urinare.
Stiti ce ar putea fi? Ce analize sau ce tratament ar trebui sa mai fac?

De acum 10 luni n-am mai avut nici un contact sexual. Testul hiv a iesit negativ dupa perioada de incubatie de 6 luni.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ti-a imbatranit prietenul o boala necunoscuta

| doctorandus a răspuns:

Din moment ce ti-ai facut atatea analize, de ce nu-i intrebi pe medici?

| ASDFGTREWQ a răspuns:

Bun deci incerca sa te culci cu o fata în timpul ăsta și sa mergi la sexolog nu stiu s-ar putea sa te ajute dacă aceea a fost prima data experiență sexuala orala este normal sa se intampleacă asta?

| Ether a răspuns (pentru ASDFGTREWQ):

Daca nu ai experienta sexuala nu e nici o problema, mai sunt si altii, dar nu te apuca sa dai sfaturi idioate sau sa tragi concluzii venite din povestile tale cu prietenii!