| antiacta33 a întrebat:

Inainte sa inceapa scoala m-am mutat si ma tot gandesc la o prietena de care-mi place, dar nu am fost niciodata impreuna chiar daca i-am spus ca o plac. Cand incerc sa vorbesc cu ea pe facebook vorbim cateva minute, si imi spune ca nu are chef sa vorbeasca cu nimeni sau nu imi raspunde la mesaj sad Cum pot sa nu ma mai gandesc la ea sau sa o fac sa vorbeasca mai mult cu mine ca sa ma apropii de ea?

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Intelege ca fata ...nu te place. De uitat, te ajuta timpul.

| MisFit20 a răspuns:

Cauta acea persoana in real si discuta cu ea, nu poti sta sa suferi asa, il iubesti, fa-l sa te iubeasca, lupta si iar lupta.

| sayWhaaat a răspuns:

Daca te placea macar putin isi gasea timp sa vorbeasca si cu tine.
Deci...cauta alta tipa.

| miru20cmrecords a răspuns:

Nimeni nu iubeste cu forta.

| mateicoca a răspuns:

Lupta, fa-o sa stie ca o placi si ca vrei sa fii cu ea, chiar daca o sa pari penibil, daca te refuza, tot lupta, stai cu ea, si din cand in cand amintestei ca vrei sa fii cu ea, pana la urma o sa cedeze, fi sigur