| Sp4RkMan a întrebat:

intr-o relatie conteaza virginitatea? daca unul a fost si altul nu?happy

14 răspunsuri:
| Narfundo a răspuns:

Depinde.Daca ti-o dai cu sakura e posibil sa conteze. Daca o alegi pe hinata, e ok

| Lovetolove a răspuns (pentru Narfundo):

Si tu pe care ai ales-o? Asa de curiozitate.

| FemeiaPisică a răspuns:

Da, contează! Virginitatea ţi-o dăruieşti după căsătorie doar cu scopul de a concepe un bebeluş. Dacă îţi risipeşti virginitatea înainte de căsătorie, chiar şi cu cel/cea cu care urmezi să te căsătoreşti se numeşte curvie.

| Raiiiisa a răspuns (pentru FemeiaPisică):

Serios?!
"Doar in scopul de a concepe un bebelus"?raised eyebrows

| FemeiaPisică a răspuns (pentru Raiiiisa):

Aşa este creştineşte. Alţii fac şi sex pentru plăcere.

| Raiiiisa a răspuns (pentru FemeiaPisică):

Asta inseamna sa faci sex doar o data,atunci cand concepi un bebe.
Chiar daca unii fac sex dupa casatorie,asta nu insemna ca o sa faca prima data si un bebe,nu vad care e problema.
Altii fac si dragoste din placere(atungeri, saruturi tandre), nu sex, doar pentru a se "descarca".
Acuma o persoana care asteapta pana dupa casatorie ce dragoste stie aia sa faca? Sex, abia asteapta sa se "descarce".

| wolder a răspuns:

Putin important, sinceritatea si increderea conteaza, o bucata de himen e mai putin importanta

| h3r a răspuns:

Tu ești virgin iar ea e deja trecută prin mai mulți. Tu ce părere ai?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

| CreaţaWsz a răspuns:

Mda! Depinde de partener.

| bunicisibuni a răspuns:

Depinde de partener.

| AngelAndreea a răspuns:

In unlele relatii da in altele da

| Sp4RkMan explică:

Sakura si hinata?big grin chiar nu vad rostul

| HUBBO a răspuns:

Nu! straight face