| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare ceva mai ciudata.
Deci imi place sa ma uit la filme cu gay dar nu stiu de ce ma excita super tare.Este rau sa vrei sa o faci cu un baiat? Btw, nu stiu de ce uneori ma,, scarbeşte" sa ma gandesc ca as face-o cu o fata...Sincer mi-e cam rusine si e prima oara cand recunosc asta, btw si fata de mine si fata de voi, ce credeti?

Răspuns Câştigător
| davedavedave93 a răspuns:

Pe planeta asta, se cunosc mii de specii (din totalul cunoscut) care au manifestat și manifestă ocazional comportamente homosexuale. Este întâlnit în natură, chiar și la... știucă (de exemplu). Dacă tu așa simți, fie asta este orientarea ta sexuală fie treci printr-o fază trecătoare (există cazuri clinice). Ar trebui să vorbești cu cineva avizat să îți asculte situația și care să-ți dea o părere profesionistă despre situația ta particulară. Îți recomand să te folosești de serviciile unor psihologi (A Nu se confunda cu Psihiatru), care îți pot oferi mai multe informații și te pot ajuta să te înțelegi mai bine. Apoi dacă, chiar ești orientat astfel, vei fi indrumat ca să știi exact ce ai de făcut (legat de protecția personală față de diversele boli pe care le poți lua și altele). Important este, oricum ai fi, să te accepti pe tine așa cum ești și să te iubești. Ceea ce faci în privat, e strict treaba dumitale. Cine știe ce Elthon John, Ricky Martin, Tizziano Fero sau Oscar Wilde ajungi, hehe. Felul tău de a fi și ceea ce poți realiza în lumea asta, nu ține de ce orientări ai. Succes!

6 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Nu e neapărat rău în sine să fii „pe invers", dar (după cum vezi) ești văzut foarte rău de către o (mare) parte a societății, pline de ignoranți, hateri și homofobi.
Ideea e să cauți să nu te afișezi în public cu astfel de preferințe, iar ceea ce faci tu în particular, să te privească doar pe tine (și pe partenerul tău).

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu ma uit cu scarba la generatia ta plina de homofobi happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Esti gay. 100%

| SupMates a răspuns (pentru anonim_4396):

Rareori am si fantezi cu fete dar destul de rar si niciodata o fata nu ma poate face sa zic wow, arata bine sau etc...
Ba chiar mi-am facut o prietena sa vad daca pot schimba ceva...e o fata super dar meh chiar regret ca nu pot,, iubi'' din tot sufletul...

| anonim_4396 explică (pentru SupMates):

Șansele sunt mici sa fii bisexual, oricine poate avea fantezii cu ce vrea

| SupMates a răspuns:

Nam zis ca-mi place s-o iau, dar meh, sper cai doar o faza...