| lollypop_4293 a întrebat:

Am nevoie de ajutor. Imi place de un baiat din liceu care este cu un an mai mare ca mine. Eu l-am vazut de mai demult si mi-a placut de el din prima dar am vorbit pentru prima oara d-abia acum 2 saptamani si ceva. E super de treaba si avem foarte multe in comun, ba chiar mai mult suntem aceeasi zodie. Eu as vrea sa stiu daca si el ma place sau daca pe viitor va fi ceva, dar nu stiu cum. Nu pot vorbi nici cu prietenii lui pentru ca nu-i cunosc foarte bine. As vrea sa stiu daca am vreo sansa la el pentru ca eu chiar mi-as dori sa fim mai mult decat prieteni. La liceu mai mult de buna ce faci nu ne zicem pentru ca de cele mai multe ori el e grabit si mi-e rusine sa-l opresc sau pur si simplu mi-e rusine sa ma duc sa-l bag in seama si prefer sa ocolesc. Nu stiu ce sa fac. Heeelp!

1 răspuns:
| Kokolina_1284 a răspuns:

Scapa de rusine tongue
Si vorbeste cu el...cat de des ai ocazia.
Altfel nu se poate intampla nimic.
Si daca aveti multe in comun perfect. Posibilitatea sa te placa creste si mai mult!
Succes :*