| CryssEnya a întrebat:

Buna TPU.Ieri prietenul meu m-a chemat la el pentru ca parintii lui nu erau acasa.Am mers si cand am ajuns acolo a incuiat usa si a inceput sa ma dezbrace. M-a trantit in pat, si-a pus prezervativul si m-a violat.Cand m-am trezit eram legata de pat si el era langa mine. I'am zis sa imi de-a drumul si am inceput sa tip. Dupa a venit un prieten de-al meu la el si m-a gasit. am fugit.Sa ma duc la politie? Am 18 ani.

13 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Te-ai dus la el,stiind ca parintii nu sunt acasa,singura si nesilita de nimeni.
Te-a dezbracat.Tu ai stat sa te dezbrace.
Te-a trantit in pat.Tu ai ramas acolo.
Si-a pus prezervativul.Tu,probabil,il priveai.
Cand te-ai trezit erai legata de pat.
Din ce te-ai trezit?!? Nu reiese nici urma de agresiune.
Nu continui povestea ta.
Poate realizezi si tu ca prea multe nu se potrivesc aici.
Cand esti agresata, violata, faci plangere la Politie! Fara nici o discutie.

| LaLaLaLoveAlex a răspuns:

Da si ce spui la politie? Ii doare pe el undeva.Din moment ce era prietenul tau, si te-ai dus de bunavoie la el acasa. Cu ce poti sa dovedesti ca e asa cum ai spus tu? Si cum de a venit un prieten de al tau tocmai atunci la fix. te-a gasit cand erai legata de pat. Ai ma ma lasi! Vrajeala curata.

| Азбука a răspuns:

Din ce telenovela te-ai ispirat?

| PussicatDolls a răspuns:

Doamne happy Ai 18 ani,draga mea! Trebuie sa fi stapana pe tine! Du`te la politie! love struck Gandeste`te doamne fereste ca ar fi putut fi si mai rau de atat! sad Dar totusi,cum au scris si mai jos,nu inteleg expresia asta :"A incuiat usa, dar a venit un prieten de`al meu!".
In sfarsit, poate din cauza `socului` happy n`ai putut sa te exprimi prea bine. Bucura`te ca a pus totusi prezervativul. love struck Daca nu-l punea maine poimaine te trezeai cu un bebe. sad
Dar totusi nu mai fa lucruri de capu` tau.Trebuia sa gandesti logic.Parintii nu sunt acasa,el ma cheama la el. kiss Era undeva un semn de intrebare, nu? big grin
Da, du`te la politie.Totusi nu cred c`o sa ia mult in seama pentru ca esti majora. happy Daca erai minora se deschidea un proces. Deci situatia e putin cam...cam grava. Daca politia nu te ajuta, vorbeste cu ai tai. love struck Sunt parintii si ei stiu cei mai bine pentru tine.
Succes! Si sper sa treci cu bine peste chestia asta! happy

| Jigsaw a răspuns:

Nu mai pot rolling on the floor

| FlorinDiablo a răspuns:

Lasa ma vrajeala te crezi in iubiri secrete daca era usa inchisa cum a venit prietenul la el asta e gen sfwinking

| xPitic a răspuns:

Doamne! Du-te la politie si vorbeste cu parintii tai, dar e cam imposibil sa te creada din moment ce tu singura te.ai dus la el, nu te.a obligat nimeni. Sau da?

E o situatie nasoalastraight face...Imi pare rau:-

| Doηηa a răspuns:

Bine că a pus prezervativul.
Ce stupid...

| DeniZu a răspuns:

Hm, este grav ce ti s-a intamplat, episodul cu violul ar trebui spus la politie. te-a agresat totusi...deci, du-te la politie!

| LordCronos a răspuns:

Cu siguranta!

| bdn23 a răspuns:

Ce harneala are asta pe ea. Mai ducetiva in **** mea de mincinosi dracu. Cu asta nu e de glumit. Poate suna vreun prost la politie si baiatu nevinovat. Dar vinovat de minciunile tale intra in inchisoare. Numai sa stricati viata omului stiti ma. Vai de pzd ta. Erai violata da tie iti placea. Crezi ca daca era adevarat tu mai stateai sa asteptii parerea noastra. Pana acum erai la politiie cu mana pe declaratii. Rip TPU.

| Adyshor13 a răspuns:

A venit un prieten de al tau desi usa era incuiata...ciudat...Mai uitete odata la telenovela ca nu te-a inspirat prea binelaughing

| LUPULSINGURATEC1 a răspuns:

Ba prostilor eu am inteles si am 10 ani va zic eu cum s-a intamplat a chemat-o acasa a inchis usa a violat-o a legat-o de pat iar a doua zis a venit un prieten el nu stia cine a fost a deschis usa si a gasit-o goala sau cum era ea