| Nedu a întrebat:

Nu știam sigur în ce categorie să o postez dintre Adolescenți sau Dragoste și Sex, dar am considerat că aici este mai bine plasată. In primul rand, trebuie să precizez că este vorba despre incest și homosexualitate, deci daca nu poți să dai un răspuns corespunzător, te rog să nu o faci.

Fratele meu, mai mare, a venit în sfârșit acasă, iar el doarme in cameră cu mine. Acum 3 zile, i-am pus mâna pe mădular, iar acesta s-a sculat, însă mi-a luat mâna și mi-a dat-o de-o parte. Aseară, deoarece am considerat că dacă i s-a sculat și pentru că nu s-a împotrivit când am început să îl ating în celelalte părți, am decis să îi ating din nou mădularul. M-a lăsat vreo 35 de secunde, însă nu i s-au sculat, iar acesta mi-a dat mâna de-o parte, din nou. Am devenit confuz și mă simțeam înjosit, deoarece nu știam cum o să reacționeze următoarea zi, dacă o să se prefacă că nu s-a întâmplat, dacă o să se ia de mine, dacă o să râdă de mine sau dacă le va spune și celorlalți membri ai familiei. Când m-am trezit, in timp ce mă prefăceam in continuare că dorm, el m-a luat în brațe și își împingea mădularul in mine. Ulterior, el a plecat din cameră, însă eu am rămas aici, deoarece îmi este frică să dau nas in nas cu el.
Țin să precizez că el este extrem de str8.
Deci întrebarea mea este: Ce ar trebui să fac in momentul ăsta? Cum ar trebui sa reacționez? Ce să înțeleg din partea lui?

13 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Tu il provoci si tot tu ceri ajutor? Penibil!

| Violleta2022 a răspuns:

Vise erotice baiete, doar vise!
Acu da-te jos din pat si spala-te pe ochi, ca ai visat destul!

| Emilian65 a răspuns:

Sa te comporti ca si cand nu s-a intamplat nimic.

| Donsavas a răspuns:

Iti recomand sa consulti un sexolog! Parerea mea e că dacă esti homosexual,poti fi in continuare, doar ca mai bine ai fi cu altcineva decât cu fratele. Este ilegal sa stii. Cat despre homosexualitatea, s ar putea ca în timp sa nu ti mai placa atât de mult bărbații, sa fie doar ceva trecător si sa descoperi ca asa bine poti fi atras si de fete. Încă o data, mergi la un sexolog!

| ywar a răspuns:

Eu cred ca ai copiat continutul de pe un site cu fantezii erotice.

| Nedu explică (pentru ywar):

Stai liniștit/ă. Nu este cazul. In plus, cred că poți observa că am cont abia creat. Nu aș fi recurs la un astfel de site dacă nu aș fi avut nevoie cu adevărat de ajutor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu dedicatie

https://youtu.be/kgQ8wCrFYFY

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

În primul rând, de ce îl iei de mădular?
În al doilea rând, s-ar putea ca fratele tău să nu fie atât de straight pe cât spui tu.
Câți ani aveți?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wow, ce fain! Exact ca in filmul ala de anul trecut! Bravo!

| Uvox a răspuns:

Incestul rămâne incest si fara homosexualitate.
Ce preferinte aveti, e treaba voastră. Cu incestul e problema.
Daca e pe bune, sunteti varză amândoi si aveti nevoie de ajutor specializat.

| SupMates a răspuns:

Pai csz, probabil ca in momentul in care îsi impingea "madularul" in tine stia ca esti treaz si vroia sa iti vada reactia ori vroia sa iti transmita ca este de acord cu tine. Oricum este la fel de vinovat ca tine si ii convine situatia, daca nu ii convenea nu te lasa sa faci ce ai facut pana acum si nici nu isi impingea "madularul" in tine.
Ti-am raspuns fix la ce ai intrebat fara alte "adaosuri".

| eugeniu2020 a răspuns:

Trage-ti o palma si lasa fanteziile si nu mai posta prostii inventate de tine!

| Roelly202 a răspuns:

Pai,este putin cam complicata treaba la tine mai ales ca sunteti frati. Esti baiat sau fata?