| RAY a întrebat:

Intrebare pentru fete.

In detaliu amanuntit cum se manifesta dorinta sexuala la femei? Si ce anume declanseaza dorinta aia? E adevarat ca doar ca doar la ovulatie exista dorinta sexuala?

As vrea pareri personale.

Dau funda

5 răspunsuri:
| NoSmile a răspuns:

Hello!
La ovulatie, dorinta de sex e mai apriga, dar asta nu inseamna ca in celelalte zile nu exista.
In mare parte depinde si de barbatul de alaturi. Noi, femeile, ne excitam mai greu. Cu voi, barbatii, e mai simplu.
Cum se manifesta dorinta sexuala? Ca si la voi! laughing)
Important e s-a ai tot timpul un as in maneca incat s-a nu intervina rutina.

| RAY explică (pentru NoSmile):

La mine mi se scoala, la tine ce se scoala?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna,

Cand iti place persoana exista automat si ovulatie din acest motiv atractia fizica este foarte importantabig grin

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Imi place ca esti sincera asa e, aspectul fizic conteaza cel mai mult nu sufletul

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

laughing)