| d2i2n2 a întrebat:

Buna!
Intrebarea este pentru fete:`Ce va place la un baiat?`

Răspuns Câştigător
| Geoosh98mtfc a răspuns:

Ochii, comportamentul, zambetul, daca e ingrijit, sa sarute bine laughing, sa te iubeasca cu adevarat, sa tina la tine si sa te inteleaga cu adevarat
ps: Sa mearga la sala laughing:X
Funda? :**

19 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

Carisma.

| nesuferit a răspuns:

Ati omis ceva, banii

Răspuns utilizator avertizat
| nesuferit a răspuns (pentru DrugღDreamsツ):

Deja mai vrajit

Răspuns utilizator avertizat
| Raiiiisa a răspuns (pentru nesuferit):

Sarmul,umorul si inteligenta.
Un aspect fizic cat mai placut si ochii.

| Raiiiisa a răspuns (pentru nesuferit):

Si de ce nu si baniii.
Dar aia mai mult cand exista interesehappy

| AndyLavy a răspuns:

Faptul ca este opusul meu, si in felul acesta ne completam.

Răspuns utilizator avertizat
| NoLiesJustLove a răspuns:

Fizic ma atrag ochii. Asa ma uit la cum se comporta si mi-ar placea si mai mult daca ar fi romantic. Te pup!

| andreeadenisa22 a răspuns:

Pai, in primul rand sa fie dulce, sa stie cum sa se comporte cu o fata, sa aiba simtul umorului, sa ma apere cand cineva se ia de mine, sa ma alinte, sa mai fie si ''copilaros'' uneori, sa fie sincer, sa nu ma insele niciodata.Si aspectul fizic conteaza bineinteles, am o slabiciune pentru ochii albastrii, dar daca ochii lui sunt alta culoare nu ma deranjeaza, pana la urma nu asta conteaza, nu-i asa? Nu ma intereseaza daca nu merge la sala si nu are patratele, dar nu imi doresc un slabanog...Si NU ma intereseaza banii! Pupici! :*

| tinasong a răspuns:

As minti daca as supune ca o fata nu apreciaza si aspectul fizic, modul in care se imbraca, modul in care e educat. dar mai important decat asta este personalitatea, modul in care apreciezi si respecti o fata.

| Anonima3562 a răspuns:

Totul big grin

| Luiza-Marta_Mindrila_1996 a răspuns:

Pt mine 30% cum se imbraca si asta cuprinde si stilul parului, 50%cum se comporta cu mine si cu restul in general iar restul de 20% culoarea ochilor si sinceritatea.

| Tina98 a răspuns:

In primul rand sa fie sufletist si sa il simt ca este aproape de mine si la bine si la greu pentru ca nu vei sta niciodata intr-o relatie doar cu banii si frumusetea happy

| Adiiiiina a răspuns:

Toti spunem ca doar caracterul conteaza, dar daca baiatul este urat nimeni nu ar iesi cu el pe strada. Mie una la un baiat imi place caracterul, ochii, felul cum vorbeste si ma priveste; sa fie calm si rabdator dar nici prea prostanac. Pentru mine conteaza si aspectul fizic nu numai sufletu. Nu ma judecati dar nu vreau sa spun chestii pe care nu le cred.happy big grin

| izu15 a răspuns:

Sa fim seriosi nimeni nu ar sta cu un baiat si sa isi spuna seara ca e urat...toate ne uitam la aspect.Normal ca nu asta conteaza cel mai mult si oricine ar vrea sa aiba un baiat langa ea care sa o asculte, sa o inteleaga si inainte sa ii fie iubit sa ii fie frate.Mie imi place ca baiatul cu care sunt sa aiba ochii verzi sau albastri, nu neaparat sa aiba muschi dar sa fie slab, sa aiba o freza mai ciufulita, sa fie mai rebel si pentru mine chiar nu conteaza banii. Sper ca te-am lamurit:*pup

| Salsa2817 a răspuns:

Sa fie destept si sa te intealeaga, frumos si amuzant.

| ioanamariana1234 a răspuns:

Personalitatea si felul in care se poarta cu mine. happy