| marcelutza a întrebat:

Iubesc un baiat dar nu stiu cum sa-i spun cal iubesc.Nu ma ajutati cu niste sfaturi.Please...

4 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Nu-i spune. Te risti prea mult. Da-i de inteleswinking

| Tweetymrrr a răspuns:

Usor! Daca nu iti este frica sa-i zici si ai tupeu e foarte usor:Spune-i asta.
Cum?
AsaL i-al intr-un colt unde nu va vede mai nimeni si intreaba-l : sti. tie iti place de vreo fata? si el o sa zica "da" atunci zi-i si tu "de cine?" daca nu rasp sau se inroseste sau zice de nimeni etc. zi-i tu.'sti si mie imi place de un baiat..." el o sa intrebe de cine la care tu o sa-i zici."de dragutzu ed langa mine (sau ceva asemanator". atunci, daca te place iti av zice ca si el. Si probabil te va intreba daca vreis a incerci o relatie cu el :8
Multa baftaaa!:*:X

| BellsC a răspuns:

1-ii spui pe mess sau la telefon
2-ii spui direct fata in fata
SI intereseaza-te daca si el te iubeste. Pune o colega sa-l intrebe daca iti e rusine.winking
Succes!:*

| crrinnaaa a răspuns:

Cea mai simpla metoda este de a te intrega in cercul lui de prieteni si de ai atrage atentia asupra ta dar nu neaparat prin lucruri iesite din comun... ci doar sa te afirmi si apoi sa il rogi pe un baiat sau chiar tu personal ii poti spune ca il placi si ca tia atras atentia si chestii de genu.( succes)
sper sa reusesti