| ClaudiaClauMB a întrebat:

M-am intalnit in parc din intamplare cu un baiat. Ne-am pus in relatie si intr-o zi am vorbit cu el si i-am scris ca il iubesc iar el a trimis un mesaj vocal in care a zis ca si el ma place dar sa ii sug... iar verisorii lui au strigat ca sunt o cur... apoi i-am zis ca ne despartim si l-am blocat. Dupa cateva zile mi-a dat un comentariu la poza mea ca vrea sa il deblochez sa vorbim. L-am deblocat si a zis ca nu el a trimis mesajul vocal. Era verisorul lui si au vocea aproape la fel. Si nu era acolo cand verisorii lui ma insultau. Si-a cerut scuze si a zis sa il iert. Eu am vrut sa il iert dar am vrut sa il mai las o zi doua si abia apoi sa il iert. El tot se ruga de mine. A zis si sa merg sa ne vedem in parc ca mi-a luat un cadou de impacare. Am zis ca nu pentru ca mama nu ma lasa sa ies. Si a zis ca era scump cadoul si nu l-a luat degeaba, sa vin. Si nu am putut sa merg. A zis ca daca nu vin se supara pe mine si nu mai vorbeste cu mine. Si ca ne intalnim noi o data pe drum, am sa vad eu ce imi face. Credeti ca dupa toate astea merita sa fiu iar cu el impreuna? Cel mai explicit raspuns ia FUNDA. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Raven a răspuns:

Cât de naivă să fii să începi o relație cu primul golan de pe stradă?
Cât de fraieră să fii să spui te iubesc după 5 minute de "relație"?
Cât de credulă să fii să îi accepți explicațiile de rahat cum că nu era el, ci văru-său?
Și cât de stupidă încât să te întrebi dacă merită să fii împreună cu unul care te amenință?
Nu știu dacă realizezi ce ar putea să-ți facă el și gașca lui de veri retardați dacă își pun mintea cu tine! Nu-mi dau seama dacă tu ai priceput cât de puțin te respectă și ce prostii trebuie să le fi spus verilor lui, ca să-ți strige toți în cor că ești cur.vă.
Distanțează-te de el și speră că n-o să-și pună în practică amenințările, vorbește cu părinții tăi dacă treaba devine nasoală, fii mai atentă pe viitor cu cine te împrietenești.

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

rolling on the floor pai daca te combini cu toti boshcetarii care-ti ies in cale asa ti trebuie. PE naiba ca n-a zis el, ma indoiesc ca asa s-au nimerit sa aiba aceeasi voce, era cu verii si au vrut sa faca misto de tine si acu o da la intorc ca n-a trimis el. Acu o fi si o sansa si sa-si fi lasat telefonul si sa-l fi luat aia pe ascuns, da nu stiu ce sa zic, cine isi lasa telefonul nesupravegheat intr-un astfel de mediu.

| Plato a răspuns:

Ai fost foarte fraiera de la inceput.
Normal ca nu iesi cu cineva care te-a amenintat.

| Dalmore a răspuns:

Nu te pui în relații cu persoane pe care le cunoști întâmplător în parc. Prostie de copii de clasa a 5-a. Faptul că te gândești dacă să mai fii cu el când el te amenință arată că ai ceva IQ sub niveul normal.

| Emanuel2001 a răspuns:

Minte dal dracu vrea sa faci sex cu el dai block si nul mai băga îseamă