| asyned a întrebat:

ma puteti sfatui cu cv? Este in legatura cu niste prietene si m-am certat deoarece nu le-am facut pe plac sa ma iau de o fata care eu nu aveam nici o treaba sa ma iau de ea si au inceput sa se ia ele de mine ca nu sunt o prietena adevarata ca nu asa se poarta si eu m-am luat de aceea fata care mi-a spus sa ma iau de ea dar mai tarziu si una din prietenele mele m-a blocat pe facebook ce sa fac sa o iert pentru ca m-a deblocat si a vrut sa vorbeasca cu mine si eu am blocat-o pentru ca nu sunt o proasta care sa ma suceasca cum vrea ea ce sa fac sa ma impac cu ea?

Răspuns Câştigător
| yumary a răspuns:

Eu zic sa o lasi in pace pentru o vreme. Stai, ce? Din cauza asta s-au suparat pe tine, ele nu sunt prietene adevarata si probabil nu au fost niciodata :3 Sa fie sanatoasa, las-o blocata, nu-i o pierdere pentru tine :3, daca chiar vrea sa vorbeasca cu tine sa isi ceara scuze smug dar momentan las-o asa cateva zile.
Muah kiss!

| asyned explică (pentru yumary):

Iti multumesc frumos pentru sfat. :* Pupix