| Gigs a întrebat:

Ce cadou sa ii fac iubitei mele? Bratara, lantisor, cercei si inel iasa din discutie, la fel si tricou, bluza sau cutie de bijuterii,... i am luat deja toate astea... luna viitoare e ziua ei, dar trebuie sa nu fie ceva foarte scump, plec la facultate si am nevoie de bani ca nu ma tine nimeni cu bani gata. Va rog ajutati-ma, este important pentru mine

Răspuns Câştigător
| Crainstorm20 a răspuns:

Sal, eu sunt baiat si pot sa-ti dau solutia!
Cadou:
-Ceva facut de tine! Origami, portret, videoclip, o poza f.frumos inramata cu voi doi! :-)
-Un buchet foarte frumos!
-Urs mare :-)

P.S: Cel mai frumos cadou pe care i l-ai facut e faptul ca esti langa ea! Si daca te iubeste va intelege... Pana la urma daca tine la tine
un cadou nu e asa de important!

Succes!

| Gigs explică (pentru Crainstorm20):

Intr adevar am facut cadouri confectionate de mine, asa a fost chiar primul. si da, cred ca cheltuiala de a veni pana acasa sa stau cu ea de ziua ei este un cadou dragut, cu o floare si poate o scrisoare, mersi

5 răspunsuri:
| AndraTpu a răspuns:

Super cadouri aici https://3gifts.ro/

Poti face ceva romantic personalizat cu poza voastra... happy

| thewomaninwhite a răspuns:

Ai putea sa-i cumperi o carte daca ii place sa citeasca sau mai sunt acele lantisoare pereche in forma de inima pe care ati putea sa le purtati amandoi; unul o jumatate si celalalt alta jumatate.

| altrix a răspuns:

Lantisor, se vede bine, e finut si elegant.
Acum depinde si ce lantisor
Eu iti recomand unul placat cu aur alb si cristal swarovski

| Gigs explică:

Lantisor are deja, si breloc personalizat cu perechea la mine. carti are destule si restul le ia de la biblioteca