| CarlosAttila a întrebat:

Mă masturbez zilnic aproape cate 6 ore așa incet la filme porno și am o problema...
Nu mai am erecție... Penisul meu sta tot flască... Menționez că am 18 ani va rog ajutați-mă

13 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Ia urgent pauza vreo 10 zile, si apoi, doar odata la 4-5 zile. altfel, nu o sa mai fi in stare sa satisfaci normal - non oral - vreo femeie mai tarziu si o sa iti blestemi zilele!

| darrio2007 a răspuns:

Cate 6 ore pe zi? Bă, ejt nebun? Cand vei vrea sa faci sex adevarat te vei face de râs. Nu ti se mai scoală. Lasa-te de la.bă.

| corbulalbrosu a răspuns:

Nimeni dintre noi NU te poate ajuta. Ajutorul concret il poti primi doar din partea unei fete cu care sa fii intr-o relatie de amicitie, de prietenie stransa sau de dragoste/iubire care sa reuseasca sa-ti satisfaca mai mult sau mai putin apetitul sexual. Multa sanatate!

| doctorandus a răspuns:

6 ore/zi? Gaseste-ti o ocupatie.

| Sofer a răspuns:

Mama frate. 6 ore. Las-o mai ușor. Fai o pauza de câteva zile și o sa îți revi cu forte proaspete.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Renunță la masturbat când vei avea un act sau tentativa de act sexual nu ți se va mai scula perioade lungi va trebui sa mergi la sexolog da nici asa nu știu dacă vei scăpa dacă e asa cum ai menționat tu atâtea ore deja e onanie absoluta da o fata de ce nu încerci sa cunoști?

| sopranaCadaverica a răspuns:

Si unii pe aici considera ca masturbarea in exces nu are consecinte medicale... laughing

| Alexandrionelu a răspuns:

6 ore?! WTF? Omule, mergi la maraton!

Răspuns utilizator avertizat
| Ely1234567 a răspuns:

Nu te mai masturba o săptămână sau doua și totul o sa fie bine

| Edyy5555 a răspuns:

Contacteaza-ma!

| Alxblx a răspuns:

Încearcă sa limitezi interacțiunea cu penisul la 1 sau de doua ori pe zi