| Alanonimdepetpu a întrebat:

Salut, am o problema, eu cand am penisul in stare flasca il pot decalota complet, insa cand este in erectie pot cam aproape jumate poate nici atat si este si prea sensibil. Il mai dau cu betadina si vad ca s-a redus sensibilitatea, cum il pot decalota complet in erectie? Mentionez ca am 18 ani si nu am facut sex niciodata.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| crysty1222 a răspuns:

Vezi sa nu fie fimoza. Daca este fimoza de sfatuiesc sa nu fortezi decalotarea pentru ca s-ar putea sa fortezi pielea sa se intinda pana se rupe. Dupa aia mai faci si alte prostii (sangerari, infectii etc.) Cel mai bine ar fi sa mergi la un medic pentru ca se rezolva problema asta.