| c3r3b3l a întrebat:

(sunt baiat)Daca eu imi pierd virginitatea ce se intampla?(ceva efecte secundare)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic tu, poate doar sa ti se rupa "ata" dar ea ramane aproape la toti barbatii. Dar daca nu te protejezi, s-ar putea sa o lasi pe fata cu efecte secundare toata viata.

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu o sa patesti nimic.

| bianca9422 a răspuns:

Efecte secundare?
esti pregatit sa fi responsabil?
daca partenera cu care ai un act sexual ramane insarcinata
sau daca iei vreo boala cu transmitere sexuala?

banuiesc ca sti si faptul ca prezervativul trebuie sa fie tot timpul la indemana ta
atata timp cat te protejezi, nu ai ce sa patesti in proportie de 98%
restul de 2% reprezinta riscul care ti-l asumi si responsabilitatea cu care intampini orice problema

pe de alta parte acest lucru(virginitatea) nu o "pierzi" in sensul sa scap de ea
acest prim pas se face cu cineva care conteaza pentru tine,cu persoana iubita ca sa poti tine minte toata viata

oricum asta e decizia ta cu cine vrei avea aceasta prima experienta
doar, te rog mult, PROTEJEAZA-TE!

| neo787840 a răspuns:

Se intampla un lucru imens!
Sigue esti pregatit pentru raspuns? Fii atent :
O sa ramai fara ea! ( fara virginitate ).
Lasand gluma la o parte, nu are ce sa se intample.Doar sa ai grija sa te protejezi ca sa nu iei cine stie ce boli ca atunci este mai grav. Si sa mai ai si grija cum o faci si cu cine ca sa nu ramai traumatizat pe viata de la acest experiment ( daca este neplacut).

| Klepto a răspuns:

S-ar putea sa iti placa.
Ce efecte secundare?

| ICHBalexnunu a răspuns:

Nustu......sar putea sa iti placa si sa mai vrei, zicem si eu.happy
Chiar daca se simte altfel terog protejeazate