| Rocker14 a întrebat:

..Maine am o intalnire cu o fata si imi e putin rusine happy
Cum as putea sa scap de ea?

Răspuns Câştigător
| AlexandraRock15 a răspuns:

Vrei sa scapi de fata sau de rusine? rolling on the floor) scuze, nu m-am putut abtine laughing Pai. fetelor le place sa fii tu insuti, nu sa te dai mare si tare, cine nu esti, alea alea happy :* bafta :* spune-ne dupa cum a mers :*

| Rocker14 explică (pentru AlexandraRock15):

Tare faza laughing)))
Mersi de sfat!

12 răspunsuri:
| BassHunter13 a răspuns:

De ce vrei sa scapi? De fata sau de rusine? Fi zambitor nu fi fals, glumeste cu ea si totul o sa fie bine!

| RAY a răspuns:

Si eu am emoti e ceva normal asta nu stiu de ce uni spun ca nu-i e straina nu o cunosti,vb frumos cu ea, uitate in ochii ei mereu, zambeste, nu fa glume proaste, ce varsta ai?

| Cristiann25 a răspuns:

Esti rocker? Atunci nu te duce!laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Transeaz-o si arunc-o-n Nil.

| Rocker14 explică (pentru anonim_4396):

Nu ai mai mult de 12 ani...

| anonim_4396 a răspuns (pentru Rocker14):

Nu e vina mea ca nu ai formulat bine intrebarea.

| sayWhaaat a răspuns:

Ia o bere la 500-600 ml, sa te ametesti nitel. Ideea e sa nu te imbeti ca sa poti sa mai si tragi concluzii din intalnirea asta, degeaba prinzi tupeu maxim.
Mult parfum si antiperspirant! :p

| RobertKilleur a răspuns:

Rusinea e un sentiment normal.Frate ia-ti inima in dinti si du-tehappy

| Indefinit a răspuns:

De fata sau de rusine?

| mariuscrazy09 a răspuns:

Baga si u 0, 5 l tuica de gazan si iti va trece si emotile tot laughing)

| KorpiklaaniVODKA a răspuns:

Nu trebuie să îţi fie ruşine.Fii tu însuţi!
Aşa o vei atrage mai mult, păstrează-ţi calmul.A date is not big deal.Prima impresie contează mult! Rock her out.