| publicname a întrebat:

Am un cosh sub piele si maine seara am o intalnire f importanta ce sa fac sa scap de el?crying( si nu vreau sa il acopar

5 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

De urgenta, exista in farmacii creioane corectoare, ca un fel de fond de ten.Pentru viitor, cumpara-ti tot de la farmacie, Clearasil pentru cosuri, e ca un ruj si problema se rezolva in 4 ore. Pacat ca sunt cam scumpe, dar se merita.

| hugo a răspuns:

Intr'o singura zi nu ai ce sa ii faci, pudra...etc ce mai foositi voi fetele, de rupt nici sa n te gand pentru ca o sa arate oribil, mascheaza'l cumva

| CaptainUnicorn a răspuns:

Nu poţi face nimic =D şi cel/cea/cei/cele [ideea e de toţi] de la întâlnire o să observe şi o să râdă grotesc în timp ce te arată cu degetu' =D hepi?

| allesendethier a răspuns:

Proastorolling on the floor

| katia a răspuns:

Tu copila cati ani ai?
nu-ti vine in gand sa-l spargi s-au trebuie sa iti dea altii idei?