| mirel12314 a întrebat:

merg la mare cu un grup de prieteni si in acest grup este o fata de 23 de ani pe care as vrea sa o conving sa faca... cu mine, eu avand 16 ani.As avea sanse?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu atitudinea asta nu, intrebarea mai buna ar fi daca ea are sanse la tine.

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ma cam insel, ia o cutie de prezervative si vezi daca se imbata ai sanse la ea cu noroc sa cada la aparat altfel o poti intreba. Vezi daca o sa fie tronc de copac de beata o iei si tu cu saruturi mangaieri si asa daca se lasa pui pul pe ea

| mihai69 a răspuns:

Dacă e parașută, da.

| Emilian65 a răspuns:

Nu cred ca ai sanse sa faci ceva cu ea.

| Sofer a răspuns:

Daca sti sa o vrajesti cu vorbe si arati bine si ceva in dotare, poate ai vreo sansa. Succes.

| CiupercuțulCrăcănat a răspuns:

La varsta aia este deja matura. Cu intrebarea asta tu dovedesti ca nu esti. Deci... freaca-te de nisip.

| EmanuelT a răspuns:

Dacă arăți bine, de ce nu?
Virbești cu ea, acum dacă nu vrea, îți mai rămâne o singură șansă, s-o îmbeți, și roagă-te să nu-ți vadă aia întrebarearolling on the floor)

| BravoJohn69 a răspuns:

Da sari pe ea