| BrilianT a întrebat:

Am 16 ani si de 2 ani mi-am inceput viata sexuala, problema mea este ca penisul este foarte tare zici ca e de piatra, iar mai mult de 17 min nu tine actul sexual si chiar dupa ejaculare ii ia saracutului vreo 10 minute sa se domoleasca care ar fi problema! (Sper sa ma puteti ajuta) Multumesc!

2 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

In afara de un usor acces de fanfaronada cu iz de priaprism, nu vad sa ai vreo problema.
Consulta un medic, cu toate ca pari aproape fiziologic, nu poti stii niciodata!

| BrilianT explică:

Nu prea m-as duce la doctor!