| WolfEnergy a întrebat:

Nici nu stiu de unde sa încep pfu. Am 15 ani. Deci acum 2 zile am fost la o nunta cu ai mei si am dat acolo de o fata pe care o stiam de demult. Acum 1 an era parca un copil mic dar acum aoleu când am vazut-o ( nu ma interesează piept de jumate de metru sau fund cat 2 scaune big grin. Normal). Vroiam sa intru in discutie cu ea si uite ca am reusit peste vreo 2 ore doamne xD. Desigur nu eram singur. Deci daca îmi aduc aminte am purtat o conversatie de vreo 2 ore ca dupa trebuia sa plece. Din discutie am aflat ca avem si lucruri in comun. Dar nefiind doar noi 2 nu prea am putut sa intreb ce vreau... Deci m-am îndrăgostit rau big grin. Dupa ce a plecat am si devenit trist. Nu mai aveam chef de nunta big grin. Si pur si simplu logic nu o pot uita. Îmi tot zicea fratele meu sa-i scriu odata dar nu stiu. Sunt foarte foarte de tot mult timid. Peste catev la zile o voi mai putea vedea si eu cum sunt jalnic sa mai merg sa-i cumpăr o inghetata si sa prind curaj sa vorbesc online cu ea xD... Nici nu stiu ce sa fac. Sa încerc sa scriu oare? Ca e destul de dureros sa stau cu sentimentul asta de 2 zile. A da. Ea are 13. E cu 2 ani mai mica decât mine. Ideea e ca daca începe anul nu prea mai am sanse. Si simt ca e unica. Ca m-am mai îndrăgostit eu dar la ea e diferit. Ce mai poveste am scris pentru câteva întrebări big grin. Voi ce părere aveti ca ar trebui sa fac?

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Baiete, aia nu-i dragoste, este atractie sexuala...ca ti-ai pocnit ochii din orbite la gandul sanilor si poponetului ei, si nu ai mentionat nimic de inteligenta ei.
O sa-ti treaca repede, cu mana dreapta happy se rezolva problema ta!

| mihai69 a răspuns:

Evident - scrie-i!
Nu e mai bine să regreți ce ai făcut, decât că nu ai făcut nimic?!?

Răspuns utilizator avertizat
| Iwliaaa a răspuns:

Deci din ce spui tu aici pare că ești foarte îndrăgostit de ea, take it... Vorbește cu ea, deveniți din ce în ce mai apropiați și apoi fă „pasul cel mare"!

| WolfEnergy explică (pentru Iwliaaa):

Mhm asa as vrea si eu xD dar fwck daca poate o deranjez sau ceva. Dar tot ar trebui sa mă grăbesc ca timpul trece prea repede pentru mine acum

| Iwliaaa a răspuns (pentru WolfEnergy):

Nu o deranjezi, ba chiar va aprecia că o bagi în seamă, se va bucura. Nouă, fetelor, ne place să fim băgate în seamă și chestii de genul și să primim atenție din partea băieților. Asta doar un hint..de restul de ocupi tu, succes!

| Boss315 a răspuns:

Baiete lasa dragostea fluturasii din burta doar infectii fac.

| WolfEnergy explică:

A da am uitat sa mentionez ca mereu vorbesc cu fata de care îmi place încerc sa fiu amuzant cam cu fiecare cuvânt al meu big grin. Asa sunt de fel.

| ZenStudio a răspuns:

Dacă-i iei înghețată, s-ar putea să nu fie pe gustul ei și să nu o mai interesezi. Eu zic să-ți faci curaj într-un moment când ești doar tu și ea și să o săruți, să o mângâi pe fund, mai degrabă o să-i placă asta decât înghețata.
Sau poți să-i dai înghețată să guste la final happy