| ιυяιη a întrebat:

Nu de mult timp m-am certat cu o fata pe care o iubesc si cu, care eram impreuna...Acum ea vrea sa fie cu alt baiat cu care a mai fost si dupa ce s-a despartit de el acesta a inceput sa o injure si am vorbit eu cu baiatul acela sa nu o mai injure ca il bat.

Cum pot face sa se intoarca inapoi la mine?

Fundita+Vot

Răspuns Câştigător
| tombraiderunderworld a răspuns:

Poarta-te frumos cu ea un timp. Apoi fii indiferent. Se poate intoarce la tinewinking. Daca nu nu-ti irosi timpul cu ea. >:d:d

2 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Dacă ai pierdut-o nu văd cale de întoarcere.

| Nicolae_Bogdan_Popa_1982 a răspuns:

Asta trebuie sa ti dea de inteles ca an ca m ai are sentimente pentru fostul, deci nu ramane decat sa discuti cu ea serios, pe tema voastra sau poate sa fie o capcana sa te faca sa te impaci cu ea