| ιυяιη a întrebat:

Nu de mult timp m-am certat cu o fata pe care o iubesc si cu, care era impreuna...Acum ea vrea sa fie cu alt baiat cu care a mai fost si dupa ce s-a despartit de el acesta a inceput sa o injure si am vorbit eu cu baiatul acela sa nu o mai injure ca il bat.

Cum pot face sa se intoarca inapoi la mine?

Fundita+Vot

1 răspuns:
| Cosmin_Ady_1997 a răspuns:

Iti ceri iti dau si model
scuze iubi te rog iarta nu se mai intampla niciodata te rog mai da-mi o sansa iti promit ca nu se imi intampla nicio data daca ai talent la crearea poezilor ii scrii o poezie daca nu inta pe https://www.facebook.com/pages/Poeziii/490112081044307?ref=hl asta si ei de acolo o poezie care vr tu dar dai si like cas create de mine