| catalosu22 a întrebat:

Nu mai stiu ce sa mai fac, vorbesc in fiecare zi cu ea, de fiecare data cand inchid ochii o vad pe ea.Nu mai suport... vreau atat de mult sa ma intalnesc cu ea.Banuiesc ca acum spuneti ceva in gentongueai intalneste-te cu ea, ce e atat de greu?! Va spun eu ce e asa greu! Faptul ca eu stau in Bucuresti si ea in Iasi! Aia e problema! Ne iubim atat de mult.Nu mai stiu ce sa fac.Un lucru bun e ca ea o sa vina in Bucuresti, de abia la facultate...si ea este acum a7-a.Nu mai am putere, cu fiecare clipa care trece imi scad puterile si sunt atat de trist.

Avet un sfat sau ceva, va rog?

Răspuns Câştigător
| NowRelax a răspuns:

Gaseste un lucru care-ti place.Un hobby ceva axeaza-te pe el, nici nu stii cand va trece timpul. Daca tot o iubesti atat de tare strange bani in fiecare spt/luna si fa-i o vizita happy Sper ca te-am ajutat tongue, incearca sa fie un surpriza, si vezi reactia ei happy Ar fi frumos chiar acum pe 14 febr de ziua indragostitilorwinking Bafta

7 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Da.
Rabdare.
Educati-va rabdarea impreuna.
Ganditi-va ca treceti prin proba de foc a relatiei voastre, o incercare dura, dar daca reusiti sa treceti peste, nimic n-o sa va mai poata desparti.
Rabdare deci!
happy

| neutrino a răspuns:

Ai toate motivele sa fii trist, mai bine urcate-n tren in primul weekend!

| sofisis a răspuns:

Daca ea e a7a...tu a cata esti?
Din pacate la varste mici o relatie virtuala e cam imposibila, pentru ca nu aveti cum sa va vedeti.
Nu prea ai ce sa faci. O sa iti treaca usor usor.

| Chamberlin a răspuns:

Salut,
Poti sa o vizitezi tu pe ea si cand ea va face 18 ani atunci cred ca se va muta cu tine, doar puteti tine legatura, nu?
Bafta!

| Public22 a răspuns:

Greu cu relatiile la distanta, ti-as spune sa o uiti, dar nu cred ca m-ai asculta, oricum asta e singura solutie. Faceti un pact, sa fiti impreuna cand va veni ea la facultate, oricum e mult pana atunci. Sfatul meu stii care e, treci peste, mergi mai departe!

Răspuns utilizator avertizat
| chazz a răspuns:

Timpul.