| CasaFostar a întrebat:

Nu stiu cum sa fac dedicati de dragoste prietenei, nu stiu cum sa o alint... Si cum as putea face gesturi romantice...
Ma puteti ajuta cu cateva sfaturi
Dau Funda!
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| SebastianCMT a răspuns:

Cel mai simplu ar fi sa te lasi dus de val cand esti langa ea, adica sa nu-ti fie rusie, sa nu te gandesti niciodata ca faci o greseala daca ii spui iubire, puiut, dragostea mea, mamica mea, cauta ceva o alintare care ii place si ei happy Si spune-i sincer ce simti happy

3 răspunsuri:
| grab a răspuns:

Pisicuta, miaunel, albinuta, daca relatia merge bine.
larguta, javra, za'bici, butoias, daca relatia da semne de oboseala.

| Deeyuuuuu a răspuns:

Buna,cele mai frumoase dedicati de dragoste sunt cele din inima si nimic mai mult.
O poti surprinde cu un ursulet.

| RevolutionX a răspuns (pentru Deeyuuuuu):

Sa o surprinda cu un croseu de dreapta ce are?