| anonim_4396 a întrebat:

nu stiu ce sa fac, ce sa cred. am o problema foarte mare, prietena mea a fost in perioada menstruala, si inainte de a se termina perioada cu 2 zile, am facut sex anal(deoarece nu se putea altundeva), nu a durat foarte mult si nu am ejaculat dar posibil sa fi lasat lichidul acela lubrifiant(am uitat cum se numeste)in acea zona, apoi eu am sters acea zona, iar ea la cateva minute a mers la baiem s-a spalat si sters in acea zona, iar la cateva ore(2 maxim) a vazut din nou sange rau.
stiu ca poate vi se pare o prostie dar ma ingrijorez. exista sanse sa ramana insarcinata?(va rog sa nu o luati peste picior dar nu prea sunt documentat)sad

Răspuns Câştigător
| maria100 a răspuns:

Nu in primul rand pentru a ramane insarcinata trebuie sa faci sex normal adica sa iti bagi penisul in vaginul ei, in al doilea rand fetele cand sunt in perioada menstruatiei nu pot ramane insarcinate. Funda?

19 răspunsuri:
| pietrean a răspuns:

Baiete,tu ai mai pus intrebarea asta! DOCUMENTEAZA-TE cum este si cu sexul anal, cum este si cu sexul normal, cum se fac copii(ovul fecundat de spermatozoizi). Judeca cu capul de sus si nu lasa fetele gravide cu capul de jos, fara sa stii cum sa-l folosesti!

| grab a răspuns:

Ce sa faci cumetre daca ti-a placut sodomia. Acum urmarile!
Sangele e normal, analul e cam mult deocamdata dar daca tu ai convins-o stiti voi ceva. happy

| cosmo123 a răspuns (pentru grab):

Stai stai adica ce sa fac?

| grab a răspuns (pentru cosmo123):

Tu desfa-ti o bere si savureaz-o in p 00 la goala pe terasa.
Ea sa astepte sa ii treaca de la sine si sa se linisteasca la o inghetata, telenovela, barfa cu o alta prietena mai ghinionista care inca nu a luat-o in cur etc.
De preferinta inghetata aia sa o serveasca seara in zona unor cabinete ginecologice si sa observe atent mutrele mamelor care isi duc de mana copilele la avort, poate invatati sa invatati ce-i cu sexu!
Bafta!

Stai mah linistit in banca ta, ce iti faci atata griji? Nici macar nu a meritat dupa partida asta lame de-a dreptul.

| cosmo123 a răspuns (pentru grab):

Frate tu vrei sa ma sperii mai tare? ce draq... vrei sa raspunzi la intrebare sunte si tu:"sunt sanse " sau " nu nu sunt"
si gata. vezi-ti de treaba daca nu, ca si asa.

| grab a răspuns (pentru cosmo123):

Mai eu am vrut sa te ghidez corect, si tu ma rogi sa te tratez cu un raspuns de duzina?
Ok, prea bine, mi-e indiferent!

NU sunt sanse!

Bafta!

| cosmo123 a răspuns (pentru grab):

Da dar mai speriat foarte tare.sad

| grab a răspuns (pentru cosmo123):

Lasa fratioru, mai bine te sperii eu decat tac-su! laughing

Bafta!

| cosmo123 a răspuns (pentru grab):

Dar mai bine deloc... si zici ca nu sunt sanse nu?

| grab a răspuns (pentru cosmo123):

Mestere, nu eu ti-am fu tu t-o. Daca o faceam eu sigur nu erau sanse ca ma pricep!
Altfel nu pot decat sa ma rog pentru tine la Satan!

Bye!

| cosmo123 a răspuns (pentru grab):

No fa.

| grab a răspuns (pentru cosmo123):

I won't!

| cosmo123 a răspuns (pentru grab):

Eu nu cred in Satan(nici nu stiu cine e ala, nici nu imi pasa) eu cred in DUMNEZEU.

| NnDWtf a răspuns:

Sange rau?! Omfg, cheama un preot!

| cosmo123 a răspuns (pentru NnDWtf):

Auzi. in popor asa se zice. denumirea asta mai noua nu o stiu. daaca o stii tu spune-o

| Lavlav a răspuns:

Daca era inca in perioada "vesela" nu ai de ce sa iti faci griji, nu exista sanse sa ramana... serios anal?

| SpLatTionut a răspuns:

Nu, fiindca ati facut sex anal, nu vaginal.winking

| Daiaa a răspuns:

Pretenas, daca ati facut sex anal nu are cum sa ramana insarcinata. ca doar nu are vagin la spate happy

| Daiaa a răspuns:

Pretenas, daca a`ti facut sex anal nu are cum sa ramana insarcinata chiar daca te`ai terminat in funduletul ei :* laughing)