| cosmo123 a întrebat:

o sa o zic fara nici o prerdea. sunt cu o fata, iar ea a fost pe menstruatie. ne-a luat valulsi am facut sex anal, iar eu nu am ejaculat dar a ramas lichidul seminal. dupa putin timp ea a mers la toaleta, s-a sters in acea zoma s-a spalat si iar a sters si urinat. toate astea au fost cu doua zile inainte de a se termina perioada, iar mai avand si doua inca de menstruatie, normal ca a mai curs "sange rau" iar eu am inteles ca in aceasta perioada a lunii(menstruatie) sansele de a ramane insarcinata o femeie sunt nule nu?
am de ce sa ma ingrijorez cum ca ar putea ramane insarcinatAa?
va rog din suflet raspundeti-mi cu seriozitate, chiar daca vi se pare ciudat sau ceva de genul acesta, deoarece nuprea sunt cunoscator.

Răspuns Câştigător
| pietrean a răspuns:

Mai copii,citesc si ma minunez:ori nu pricep, ori voi, facti sex si habar nu aveti cu ce se mananca? Ai facut SEX ANAL si avea si MENSTRUATIA si tie ti-e frica sa nu fi ramas insarcinata? Acum incerc sa ma calmez si sa-ti raspund:ca sa ramai insarcinata, trebuie sa fii la mijlocul ciclului menstrual, care tine 26-29 zile, cand se produce ovulatia.Trebuie sa ai contact sexual normal (penis introdus in vagin), sa ejaculezi sperma ce contine spermatozoizi, care, atunci cand intalnesc ovulul, patrunde in el si il fecundeaza.Acesta coboara in uter, unde se pride de peretele lui si se dezvolta fatul.
Cred ca am fost destul de clara.Totusi,daca ai nelamuriri, mai intreaba-ma!

| cosmo123 explică (pentru pietrean):

Multumesc, eu nu prea cunosc in detaliu acestea, dar o sa ma documentez. PROMIT. SI multumesc mult.

| pietrean a răspuns (pentru cosmo123):

Poti gasi multe lucruri care nu-ti sunt clare si pe GOOGLE:tastezi cuvantul/cuvintele despre ce te intereseaza si capeti detalii. Ma bucur totusi ca ai scris si aici.Si inca un sfat:sexul anal, nu cred ca femeii ii da vreo placere, doar tie, ca barbat.Nu am facut asa ceva, dar nici nu mi-ar place, deoarece nu este romantic, afectuos, tandru.Este si periculos pentru sanatatea ei(gandeste-te ca acolo trec fecalele), se poate rani.

5 răspunsuri:
| MadaSweet18 a răspuns:

Cum sa ramana gravida daca ati facut anal? Dupa ce s-a sters spui tu?

| cosmo123 explică (pentru MadaSweet18):

Da.

| MadaSweet18 a răspuns (pentru cosmo123):

Nu exista nici cea mai mica sansa, ca sa ramana gravida trebuie sa faceti sex normal si sa-ti dai drumul in vaginul ei nu in anus sau in gura.