| cosmo123 a întrebat:

am o relatie cu o fata de aproximativ 2 ani.
ea in saptamana aceasta este in perioada aceea a lunii, iar ieri am facut sex anal(neprotejat) dar eu nu am ejaculat in zona vaginului, dar posibil sa fi lasat oleaca de lichid seminal. Ea la sfarsitul actului, s-a sters si spalat.
si in cazul acesta poate ramane insarcinata?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dacă sperma a intrat în contact cu secreţia vaginală există un oarecare risc de sarcină, dar este foarte MIC deoarece tipa se afla în perioada cu fertilitate redusă.
Deci, riscul de sarcină este aproape nul.

Toate cele bune.

| cosmo123 explică (pentru bursuc001):

Nu a intrat ca apoi a mers la bae si s-a spalat si sters.
deci sunt sanse 0 nu?

| bursuc001 a răspuns (pentru cosmo123):

Aşa aş zice.
NU cred că aveţi de ce să vă îngrijoraţi.

O zi frumoasă.

10 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

Hai că asta e culmea. Ea cu menstruație și vă lăsați pe anal...

Nu.

| ywar a răspuns (pentru h3r):

Pai lipsa de preocupare, hormoni. In mod normal soarele mareste pofta de sex, asa ca populatia e activa happy

| cosmo123 explică (pentru ywar):

Raspunde-mi la intrebare daca vrei., daca nu nu.

| h3r a răspuns (pentru ywar):

Și prostia...

| cosmo123 explică (pentru h3r):

Si vezi-ti de treaba.

| ywar a răspuns:

Pai nu stiu ce va place voua sexul anal, dar sunt preferintele fiecaruia si nu te poti pune cu oamenii si placerea lor. Fiind pe stop e putin probabil sa fie insarcinata. Apoi ca o femeie sa ramana insarcinata trebuie sa straduiesti putin, macar putin. Stiu ce vorbesc, crede-ma pe cuvant. Deci stai linistit. Daca vrea sa isi faca un test - sa-l faca dar dupa 3 saptamani de la contactul sexual neprotejat.

| cosmo123 explică (pentru ywar):

Dar dupa cum am zis si mai sus, ea s-a sters in acea zi=ona si s-a spalat, iar eu nu am ajaculat.

| boss79 a răspuns:

Nu cred, lichidul trebuie sa intre inauntrul corpului.