| ImiUrascViata a întrebat:

nu vreau sa par nesimtit sau altceva dar, ma simt foarte foarte (extrem de) singur, asa ca sa nu va mire intrebarea mea sad. Simt nevoia de parerea unei fete de 19 ani care gandeste ca atare si sa discut. Asa ca o sa intreb. Vreo fata de varsta mea are chef de vorba? sunt putin deprimat doar scuzati deranjul :*(, Voi da funda promit :\.

6 răspunsuri:
| Elvina a răspuns:

Eu am 19 ani. Hai sa vorbim.

| Ando1dul a răspuns:

Nu e asa greu. TUPEU trebuie si incredere

| dragos9234 a răspuns:

Nu sunt fata dar da, au chef de vorba la 19 ani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Singur o sa ramai toata viata. poti avea uneori iluzia ne-singuratatii.

| g2012 a răspuns:

Am 24 se pune?

| Angelaaa a răspuns:

Si eu am 19 happy si te pot asculta si vorbi happy