| ImiUrascViata a întrebat:

Cine are chef de chat? Sunt extrem de confuz straight face simt nevoia sa discut cu cineva, de preferat din clasa feminina deoarece ele ar putea raspunde -.-!

Răspuns Câştigător
| NickTampit a răspuns:

Okai... o sa incerc eu sa te ascult.

7 răspunsuri:
| LexHasAMasterPlan a răspuns:

Daca vrei sa vb esti invitatul meu dar te rog sa-ti dau adresa de mess prin mesaj! Iti voi da cerere de prietenie si pe urma adresa ok?

| LexHasAMasterPlan a răspuns:

Suntem deja prieteni deci doar imi trimiti mesaj si ti-l dau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Clasa feminina" rolling on the floor rolling on the floor

| ImiUrascViata explică (pentru anonim_4396):

Nu pricepi de ce razi am vrut sa zic fete dar prin aia ma refeream la orice varsta cat timp se pricepe

| NickTampit a răspuns (pentru anonim_4396):

Adica femei;]].

| NickTampit a răspuns:

In legatura cu ce?

| ImiUrascViata explică (pentru NickTampit):

Este ceva intim de aia doresc pe mess, care fata vrea spun doar ele ar intelege fiindca este din capitolul lor

| NickTampit a răspuns (pentru ImiUrascViata):

Okai... o sa incerc eu sa te ascult.