| anonim_4396 a întrebat:

Numele meu este Alex, am 25 de ani, iar iubita mea are 16. Suntem impreuna de 14 luni. O iubesc foarte mult si tin la ea enorm. As face orice pentru ea. Faza este ca acum cateva zile, mi-a propus sa facem dragoste. Pentru ca tin mult la ea, i-am explicat ca nu e bine. Si riscul in care se baga de la varsta asta. Dar ea s-a suparat pe mine putin. Ce as putea face? Suntem amadoi virgini. O iubesc foarte mult si nu vreau sa o supar cu ceva. Astati am fost la ea si i-am mai explicat, dar tot este putin suparata pe mine. I-am spus sa mai astepte si restul. Nu vreau ca de la varsa asta sa o expun la anumite riscuri, o iubesc mult de tot. Si nu sunt ca altii casa sa profite si atat. Chiar tin la ea. Ce ma sfatuiti? Multumesc!
Fundita!

Răspuns Câştigător
| KiddaDot a răspuns:

Ce frumos. Daca ea chiar isi doreste chestia asta,sunteti siguri ca veti ramane impreuna si chiar tineti unul la altul,ar fi cazul sa faceti pasul asta! Atata timp cat tu esti sigur ca esti singurul baiat din viata ei,iar ea singura fata din viata da,nu aveti de ce va teme. Probabil fata e pregatita,si cum tu nu ai creat presiuni, e clar ca isi doreste. Vorbeste serios cu ea, si daca tu esti pregatit sa ii satisfaci dorinta, iar ea e sigura ca isi doreste, fa-o! Mult succes :*

| kidy00 a răspuns (pentru KiddaDot):

Chiar tinem foarte mult unul la altul si ne iubim mult de tot. O sa o ascult si o sa ii indeplinesc dorinta, dar o sa mai vorbim putin. E un pas mare, stiu, dar cred ca e mai bine asa. Cred ca daca i-am zis ca nu prea e bine sa facem asta, a inteles ca nu o iubesc. Chiar am sa o sun si am sa ii explic, iar diseara mergem la o plimbare.
Multumesc mult!
Am incredere in ea si stiu ca s-a gandit bine, dar atunci m-am gandit ca...cine stie.
Peste 2 luni implineste 17 ani si cred ca ar fi ok.
Cred ca suntem pregatiti pentru asta.
Mersi!
Fundita e a ta!

| kidy00 a răspuns (pentru KiddaDot):

Daaa...Suntem siguri ca o sa fim impreuna mereu si tinem unul la altul mereu. In fiecare seara are parte de un mesaj frumos si diferite cadouri.
Amadoi suntem speciali si nu cred ca ar fi ceva sa ne desparta. Parintii nostri sunt de acord cu relatia noastra si totul e ok.happy

| KiddaDot a răspuns (pentru kidy00):

Ai o gandire destul de matura! Ma bucur ca te-am ajutat. Si..mersi pentru fundita :3

12 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Bună!
E foarte drăguţ că o iubeşti atât, felicitări! Dar dacă ea vrea, n-ai ce să faci. Fă-o dacă chiar îşi doreşte şi nu vrea să înţeleagă, altfel cine ştie, rişti să încerce spre altă parte. Ai tu grijă de faza cu protecţia, că ea sigur nu va fi capabilă.

| kidy00 a răspuns (pentru Adry05):

I-am explicat si o sa facem si chestia asta!
Cu protectia, nu cred ca o sa avem probleme.
Asta e, nu am ce ii face. happy O iubesc si ma iubeste asa ca...
II arat ca o iubesc si mai mult.

| Adry05 a răspuns (pentru kidy00):

Foarte bine, simţiţi-vă bine!

| Emilian65 a răspuns:

Frumos din partea ta, baiete. Lamureste-o si pe ea sa aiba rabdare pana mai creste si sunteti hotarati sa o faceti. Cand o faceti sa nu uitati sa va protejati.

| Fridăm a răspuns:

Ce frumos! E minunat să vezi că astfel de relaţii rezistă, în ciuda faptului că diferenţa de vârstă e mai mare. Felicitări şi să vă ţină! :) Uite, aruncă o privire aici, şi ai putea să îi araţi şi ei. Poate te ajută: http://www.tpu.ro/......-va-aduc/.

| kidy00 a răspuns (pentru Fridăm):

Salut!
Va multumesc mult pentru aprecieri.
Haide-ti sa va povestesc:
Asear, am chemat-o la mine sa ne uitam la un film (parintii mei sunt plecati doua zile). Iar dupa ce sa terminar filmul... happy happy s-a intamplat magia. Am fost pregatit din timp, la fel si ea. Iar totul a decurs foarte bine. Cu protectia nu am avut probleme nici dureri nu am avut. Si as putea spune ca au fost cele mai frumoase clipe din viata noastra, petrecute impreuna. happy
De dimineata cand ne-am trezit, ne tineam unul in bratele celuilalt si cand s-a trezit era foarte fericita si bine dispusa. happy
La fel si eu. A fost bucuroasa cand a auzit ca vreau sa ii indeplinesc si dorinta asta. Acum nu regretam nimic. Si simt pe relatia noastra este si mai puternica. happy

| Fridăm a răspuns (pentru kidy00):

Mă bucur că a ieşit totul bine şi e foarte important ca voi să fiţi fericiţi. Mă repet... Felicitări şi să vă ţină! Numai bine! happy

| Schatzyyyyy a răspuns:

Daca ea simte ca tu esti persoana potrivita,si isi doreste cu adevarat, faceti! Dar daca inca nu sunteti sigura ca veti fi impreuna, nu are rost sa o faceti! Daca sunteti pregatiti sufleteste, si credeti ca o sa fiti mult timp impreuna, de ce nu?

| batranulurs a răspuns:

Barbate daca tu nu vrei se duce la altul si umbla altul in ea...in ziua de azi se incepe treaba mai devreme nu e ca pe timpuri, ce naiba, da-i inainte si fa-ti treaba de mascul.succes.P.S: cand dai de caldura nu forta.ia-o usor.