| anonim_4396 a întrebat:

sigh salut TPU!
Numele meu este Mihaela si am nevoie de cateva sfaturi sad
Am iubit la care tin exagerat de mult. sunt cu el de numai 7 luni, dar parca ne-am cunoaste de ani de zile. exista o problemita. ceva distanta. el niciodata nu face asta pentru mine. stiu ca e indiferent cu mine si stiu ca ma inseala. vorbeste urat cu mine, imi interzice sa fac multe lucruri, imi spune si face unele lucruri care nu le inteleg nici eu ...si multe.sad toata ziua gaseste motiv sa-mi scoata ochii, dau de cearta, parolele de la mess si de la tot mi le-a schimbatsad
eu il iubesc si nu vreau sa il pierd, il accept asa cum e, dar. ce as putea face sa nu mai fie asa indiferent si nepasator cu minesad la inceput. era... tot ce cautam eu, tot ce imi dorisem pana atunci sad si acum...

10 răspunsuri:
| MMadalina a răspuns:

?! Ii accepti sa-ti vorbesca urat, sa te insele, mai pe scurt accepti sa fii bataia lui de joc? Cea neinteleasa esti tu, nu el. Cum poti accepta asemenea lucruri din partea lui? Unde iti este demnitatea domnisoara?

O zi buna!

| Yoana a răspuns:

Fii deschisa cu el. Spune'i si lui aceste lucruri, intreaba'l de ce se poarta asa cu tine. pentru ca nu meriti si chiar tii la el.happy
Nu meriti sa se poarte asa cu tine daca il iubesti sincerhappy.

Multaa bafta!:*:*:*

| Astaeparereamea a răspuns:

Drga domnisoara Mihaela Nectarella, esti cumva legata la ochi sau nu ti-ai dat seama ca pe pamint sunt o gramada de baieti? tu nu vezi ca ala e un suferind de gelozie ca ai ajuns sclava lui? da-i un sut in fundeni si baga-l pe unde a iesit de nesimtit ce e, nu am nimic cu tine dar daca vrei sa-ti nenorocesti tineretea si sa te imbolnavesti din cauza unui schizofrenic e treaba ta

| Lexy ♥ a răspuns:

Daca iti place sa stai asa...iti dai seama ca nu iti pot strica placerea cu un sfat pe care oricum il vei primi de la toata lumea.

| NeimaginabilA a răspuns:

Spune-i ceea ce ne-ai spuns noua

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La ce stai cu el nu stiu, se vede ca se poarta like *** cu tine si tu il iubesti? esti masochina sau ce? lasa-l si ia-ti pe cineva care sa tina la tine, bye

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca acum, ca prieten, face ceea ce spui, te-ai gindit ce ar face intr-o relatie de familie? Daca tu nu i-ai dat nici un motiv de indoiala, faptul ca vrea sa detina un control absolut asupra ta, psihologic vorbind, sa nu te superi, dar sufera de o gelozie exagerata, care din pacate, numai un soc extrem il mai vindeca.Sau il poate inrai si mai tare.Nu spun ce sa faci ca sper ca se intelege.Mult noroc.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Baiii cat imi dai sa citesc? ai innebunit? eu intru cu toata bunavointza si u scrii romane?laughing

| TheBirdOfTheHermes a răspuns:

Oamenii ratați sunt și aceia care pun prea mult suflet pentru ceva neînsemnat

| Dennys24 a răspuns:

Poate are si el probleme sad poate trece printr'o perioada proasta. Cati ani are?
Daca nu astea. inseamna ca vrea sa se indeparteze de tine. Oricum mult noroc!