| AlexandraSandra2016 a întrebat:

o intrebare noua legată de prietena mea, stiti povestea. Acum o săptămînă am avut un concurs la care a participat si prietena mea in sfarsit. La un alt club sportiv era un baiat, cu care ea se intelege destul de bine, el a venit la noi si statea in preajma ei mai mult, iar antrenorul nostru, a venit si i-a zis acestui băiat ca iar era pe langa Amalia (prietena mea). Iar luni la antrenament ne uitam la niste clipuri amuzante pe net cu el, pe telefonul Amaliei, iar dintr-odata ea a primit un mesaj pe facebook de la un baiat cu "ceao" iar antrenorul a vazut si a zis "ai primit un mesaj", ea l-a sters de pe ecran si după 2 min a mai primit unu cu nu stiu ce, iar el a citit in mai putin de 2 secunde ce scria în mesaj, iar după un minut s-a ridicat si a plecat, fara sa ne zică sa mergem si noi, cum făcea de obicei. De la aceasta faza, se comporta altfel cu Amalia, oare sa creada ca acela era prietenul ei? Ce ziceti, va rog raspundeti urgent. FUNDA

6 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

SENZATIONAL! NU ESTE RECOMANDAT CARDIACIILOR! TENSIUNEA!

Antrenorul manipuleaza intreaga situatie folosindu-se de baiat pentru a o ademeni pe Amalia. in acest moment antrenorul si Amalia fac sex

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cincur? ce i ala

| corbulalbrosu a răspuns:

Probabil ca mesajul a fost unul care l-a intristat/suparat, din moment ce a aparut acea stare de iritare evidenta chiar daca a fost nemarturisita.

| AlexandraSandra2016 explică (pentru corbulalbrosu):

Am uitat sa specific, in cel de-al 2 lea mesaj, era doar un simplu "ce faci" + un pupic

| corbulalbrosu a răspuns (pentru AlexandraSandra2016):

Este posibil ca acel "pupic" sa fi reprezentat "butonul declansator". Unele persoane pot avea o sensibilitate deosebita si sa considere astfel de "nimicuri" ca fiind niste potentiale pericole care ar putea atenta/pereclita "proprietatea". big grin

| WaterDrop a răspuns:

O place si este suparat ca ea vorbeste cu alti baieti cand el nu are curaj sa-i spuna ce simte.Imaturitate si timiditate multa din partea lui.