| Deniiiiiiiiiiiiiiiiiii a întrebat:

O intrebare pentru fete!

Va plac "muschii" la baieti? credeti ca e un + pentru el?

Răspuns Câştigător
| DianaPaula14 a răspuns:

Pai... daca cineva te iubeste te accepta si fara muschi. Mie mie indiferent conteaza ce e in interior!happy

9 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Le plac muşchii ăia care se termină în şasă de zero

| elasexygagica a răspuns:

Dalove struck reprezinta un mare +

| Danny a răspuns:

De obicei baietii cu muschi duc lipsa in zona "de jos" laughing Deci poate fi un plus in cazul mentionat mai sus.
Dar sincer, nu-mi trebuie muschi... Pana la urma vrei un baiat langa tine, nu un halterofil.
Just my oppinion big grin

| Catalina_6831 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic.pentru mine nu prea fiindca degeaba arata bine daca e prost.nu prea e un + pentru mine. oricum fiecare cu parerea lui

| Alina_7937 a răspuns:

Despinde cat de mari, adica mie nu-mi plac baietii care au muschii exagerati de mari, ci asa mai "discret"

| Liniuta_3048 a răspuns:

Nu îmi plac muschii, adică nu vreau să fie gras dar nici slab cred că dacă ai 80-85 de kg e ok. și nu trebuie să ai neapărat muschii.

| Raluu a răspuns:

Mie una imi plac muschii. Dar nu as alege un baiat numai pentru ca are muschi. As alege mai degraba un tip cu creier si care stie sa faca o gluma buna decat unul cu muschi! Deci nu cred ca este nici un plus sau nici un minus! Bafta

| NuConteazaNumeleee a răspuns:

Eu una prefer sa fie naturalbig grin
Nu am de gand sa joc x si y pe patratele de pe abdomenu lui deci...

| ciocolata_1598 a răspuns:

Daca nu sunt exagerati da...bine sa nu fie un pachet de muschiilaughing