| anonim_4396 a întrebat:

o sa fiu scurt si la obiect.
sunt baiat, vreau sa imi incep activitatea sexuala in curand si am cateva nedenumiri virgin fiind.
Am 16 ani (nu comentati ca is prea mic si alea alea, nu de asta am pus intrebarile urmatoare) si vreau sa stiu unele chestii.

1) Cum trebuie sa ma rad / acolo jos \, gen, complet ras sau?

2) Cum ii spun partenerei cand o sa ejaculez? sau mai bine spus cum o atentionez ca urmeaza sa o fac si cand ar trebui sa scot prezervativul?

3) Daca amandoi suntem virgini ce pozitie recomandati?

4) Ce fac / ce ii spun dupa ce se termina actul sexual?

5) Dupa ce ii fac preludiu, ii pot face oral si dupa sa facem sex? sau? (sfaturi, de la fete ar fi ok :*)

6) Am prezervative Durex Pleasure Me, is ok alea pentru prima data? Cam cat o sa rezist cu unu fiind prima data?(ma refer la sex >: )

7) Care e metoda cea mai eficienta de a excita o fata, inaintea actului sexual dar si in timpul actului?

8) Am pensiul de aproximativ 14 - 15 cm lungime (depinde de stare laughing ) si o grosime OK(la asta nu am dubii, ii ok laughing nici prea gros nici prea subtire), credeti ca e ok?

dau funda(va rog raspundeti la toatr intrebarile)
va pup :*

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

1.) Nu este nevoie sa te razi. Te razi doar daca tie iti face placere. 2. ) Avand prezervativul montat nu trebuie nici sa o anunti nici sa scoti penisul din vagin inainte de a termina ejacularea. Prezervativul se da jos de pe penis doar dupa terminarea sexului, dupa ejaculare, in momentul in care incepe sa-si piarda din erectie. 3.) Pozitia este la aprecierea fiecaruia. La inceput este recomandata cea clasica, adica a misionarului. 4. ) Dupa ce te-ai terminat o poti imbratisa, o poti tine strans in brate, o poti mangaia, saruta, dezmierda, etc. Sa ai mai mult actiune decat vorbe. 5.) De regula preludiul poate include si cunilitia, deci oralul bineinteles ca se face inainte de actul sexual in sine. 6. ) Fiind virgin primul contact sexual probabil ca va fi unul scurt daca nu chiar unul foarte scurt de doar cateva secunde. Din acest motiv este indicat sa fii pregatit cu mai multe prezervative (minim 3-4 buc.) indiferent de denumirea lor. 7. ) un preludiu prelungit de tip petting cu tot ce-ti trece prin cap. happy 8.) Probabil ca da mai ales ca si ea este virgina. big grin

2 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

1. Cum vrei, multe femei nu tin cont, dar pentru o igiena buna se recomanda complet.
2. Spui ca ai terminat cand ai terminat si punct. Isi da ea seama oricum.
3. Cel mai bun este misionarul pentru fata, dar puteti incerca orice.
4. Nu spui nimic, o saruti, si te duci sa te speli, apoi o iei in brate.
5. Depinde de fata
6. Nu conteaza prezervativu, vezi ca expira si alea, cand o sa fii sigur ca o faci sa ai prezervative noi, prima data o sa te tina putin.
7. Inainte este masajul clitorisului si al sfarcurilor, in timpul actului sexual se excita prin simpla penetrare.
8. Este destul de OK glandul tau.
Bafta la ...treaba.

| ON_Rock_1991 a răspuns:

1- complet
2- cand termini in el
3- care vrei
4-multumesc
5-merge care e problema
6-habar n-am (nu folosesc deloc)
7-imaginatie
8- OKEy