| Rekmar a întrebat:

O sa para ciudat pentru unii dintre voi, dar sunt baiat, sunt impreuna cu o fata si totusi am o atractie fata de un alt baiat de la mine din clasa.
El face anumite gesturi cu mine cum ar fi sa stea pe mine, sa ma ia in brate, de gat, dar le face intr-o oarecare gluma cred eu sau asta vrea sa lase impresia. Si mie imi place de el si nu stiu daca el ar putea fi gay. In acelasi timp si el si eu avem relatii cu 2 fete. laughing
Sunt sigur ca daca l-as intreba daca e gay mi-ar raspunde ca "Nu" doar ca sa nu para penibil, dar cred ca si eu as face la fel. Ce imi sugerati sa fac?

12 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Poate e bisexual. Și tu la fel.
Îl chemi într-o zi pe la tine și ori aduci vorba despre ceva legat de sex, ori pui un film xxx și vezi ce erecție - pardon! reacție are. De aici încolo, vă descurcați voi.
happy

| Donsavas a răspuns:

Bisexual esti doar atunci cand ajungi sa faci sex cu ambele sexe. Nu,nu esti bisexual, inca. Faptul ca te atrage, este ceva normal. S-ar putea sa arate mai bine ca tine si cum tu nu prea iti apreciezi corpul, te tenteaza ideea de ai admira pe altii.
Nu e nimic penibil in a fi gay, de fapt, nu exista lucruri cu adevarat penibile. Ele doar exista. Ramane la mintea critica a omului sa judece ce si cum. Sanatate!

| Rekmar explică (pentru Donsavas):

Sunt foarte narcisist si nu am o parere proasta despre mine sau cum arat laughing Nici el nu e extraordinar dar pur si simplu imi place. Mersi de raspuns!

| Donsavas a răspuns (pentru Rekmar):

Adica,ce iti place la el? nu am inteles. Trebuie sa fie ceva ce iti place. Uita-te la el si apoi priveste alti baieti, vezi vreo diferenta importanta?
Cred ca tu ai nevoie de cineva care sa te iubeasca si pana la urma, daca iti plac si fetele iar tu iti doresti sa ai o familie(banuiesc) poti cauta fata care iti va ''fura'' inima, pentru ca ea cu greu te va gasi daca pe tine nu te intereseaza.

| Rekmar explică (pentru Donsavas):

Cum arata, cum e el, gesturile s-a.m.d.

| AlexCristi97 a răspuns:

E amuzant ca si eu am trecut prin ceva de genul si nu iti pot da un raspuns categoric. Exista si alte motive pentru care ar putea face chestiile alea, dar as prefera sa discutam in privat despre asta asa ca daca vrei, trimite-mi un mesaj cu skype-ul tau sau snapchat-ul

| PsihologMariusIftimie a răspuns:

Depinde ce iti doresti de la o astfel de relatie. Daca iti doresti cu adevarat o relatie cu el, ar trebui sa iti asumi responsabilitatea si sa initiezi activitati care v-ar putea oferi un "spatiu de manevra". Dar esti sigur ca doresti sa-ti explorezi aceasta latura a personalitatii? Nu este usor sa fii gay in Romania.

| Rekmar explică (pentru PsihologMariusIftimie):

Nici eu nu stiu ce sa fac si imi este frica ca daca l-as intreba s-ar putea sa nege sau sa ma vada ca pe un ciudat. laughing

| MentalHolocaust a răspuns:

Orgie(2fete+2baieti hai ca merge ) laughing)

Răspuns utilizator avertizat