| FlooPp a întrebat:

O sa trec direct la Subiect. Sunt In clasa a 9-a O clasa care are in majoritate fete, ok asta nu este important. In clasa exista o fata careia i place de mine, este foarte sacaitoare, si cam agasanta de Ex: Azi a intrtat peste baieti in vestiar la sport,, si a mutat-o pe colega mea de banca doar pentru a sta cu mine.Nu stiu cum sa i spun ca eu nu sunt interesant de ea in modul cel mai dragut.
Cel mai bun Raspuns fUnda si vot!
Funda o Veti primi, maine dimineata.

Răspuns Câştigător
| varcolaccc a răspuns:

Asemenea specimene trebuie atacate dur, foarte dur. Ii spui direct intre 4 ochi : Auzi nu te plac deloc, ma enervezi, ma sacai nu te suport, lasa-ma in pace, nu te mai muta cu mine si vezi-ti de viata. Daca vrei sa scapi cu adevarat de ea. Daca o iei cu frumosu nu faci nimic. Bafta

1 răspuns:
| Rosiee a răspuns:

Pai poti sa o ei intr-o parte si sa-i spui ca iti pare rau dartu nu esti interesat de ea si ca nu stiai cum sa ii spui ca sa nu o ranesti