| anonim_4396 a întrebat:

O suspectez pe maicamea ca il inseala pe taicamiu. De cateva luni ea doar sta noptile pe tel. Daca la 4se trezeste pentru munca la 3:30 se duce la somn. Sta in bucatarie si vb la tel. Daca intru eu sa bunicamea tace din gura. Daca intri sa mananci iese si se muta in alta camera. (Stiu ca nu e tb mea ce face ea dar totusi.) Ce m-a convins sa pun aceasta intrebare este Taicamiua in ultima saptamana nu a fost acasa. Ea a plecat la ora 6de acasa si la 11 a venit. Avea rimelul sters si parul dezordonat cand a venit. A luat o cutie de anticonceptionale de sus. Si intr-o zi a primit un mes pe Facebook de la un tip care o intreba daca s-a trezit. Ce parere aveti? Merge sa o santajez(nu e frumos) sau sa castig sa fac ceva din asta? Ce parere aveti?

4 răspunsuri:
| AshuraElric a răspuns:

Sau sa fii corect, sa-i spui ca stii si ca ar fi intelept din partea ei sa discute cu tatal tau? Desigur, s-ar putea ca tatal tau sa faca acelasi lucru...nu la fel de evident, parintii tai sunt intr-o relatie esuata. Daca iti respecti tatal vei face in asa fel incat sa afle toata povestea.

| corbulalbrosu a răspuns:

S-a scapat biata femeie la placeri si satisfactii nebanuite si tie ti-a casunat pe ea si vrei dinadins sa-i strici bucuria si fericirea ce a dat peste ea. Chiar nu ai nimic mai bun de facut? happy

| tickey a răspuns:

Mam spart de ras laughing)

| tom190 a răspuns:

M-a excitat povestea, i-mi imaginam tot felul de lucruri, a-s cunoaste-o pe maicata cu mare placere