| Ingognito a întrebat:

Pana la ce varsta creste penisul? Am 19 ani si 23 cm va mai creste? Este bine la varsta asta sa am aceasta marime ca nu ma pricep?

18 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Cam mic, eu am 44.

| corbulalbrosu a răspuns:

Dezvoltarea penisului se termina in jurul varstei de 16 ani cu o abatere de +/- 1 an. Dezvoltarea si maturizarea penisului in mare parte depinde si de dezvoltarea fizica a baietilor si de momentul intrarii lor in perioada pubertatii. Cea mai tarzie varsta se considera a fi situata la 18 maxim 19 ani insa doar in cazul baietilor afectati si cu retard de dezvoltare. Sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

Este foarte mare pentru varsta ta.

| alina2k18 a răspuns:

Wow, e belea!
De unde esti sefu meu?winking
laughing

| asdf2kpower a răspuns (pentru alina2k18):

Fă i-a dă tu o poză în privat, că poate vin și te regulez eu cu bastârca dacă e.

| alina2k18 a răspuns (pentru asdf2kpower):

Doar daca o ai de 10 cm... laughing

| asdf2kpower a răspuns (pentru alina2k18):

Tu dă insta în privat, dacă mă convingi îți arăt bagheta magică (sper să nu fi trans sau cv de genul).

| alina2k18 a răspuns (pentru asdf2kpower):

Aici nu e site de matrimonale!
Se vede ca esti satul de l@ b @ ca pisica de purici laughing)
PS: Baga ti bagheta in c.rwinking

| asdf2kpower a răspuns (pentru alina2k18):

Păi logic că dau labă, să mă mențin în formă laughing laughing laughing

pisi între timp tu bagă insta în privat și promit ca bagheta aia o să ajungă la tine în funduletz

| raMLesS a răspuns (pentru alina2k18):

Serios? :O
Si mie-mi plac alea marihee hee laughing laughing

| JackR a răspuns:

Nici eu nu pricep, tu intrebi sau iti faci reclama?

| Ingognito explică (pentru JackR):

Intreb că nu știam ce reclamă sa fac

| Necunoscut112 a răspuns:

E micuţ, dar nimeni nu e perfect.

| Justme1997 a răspuns:

Cel mai probabil nu, dar unde mai vrei să crească? laughing o să ologești fetele dacă mai crește

| anamaria82726 a răspuns:

E foarte ok marimea ta pentru o fata. Nu, nu va mai creste, dar nu ai nevoie

| asdf2kpower a răspuns:

Ce să mai crească. Eu zic să mai tai din el.

| Shinderiu a răspuns:

Ba ăștia cam fac mișto, e mare.

| Luha_Elena_Lavinia_1998 a răspuns:

Creșterea se oprește la 21 de ani, dar mai explicit si mai logic e că se oprește atunci când si tu te ai oprit din crescut de ceva vreme(mă refer in înălțime, cred ca ai înțeles).