| HellBoyOne a întrebat:

Salut tpu.Pe 14 februarie e valentine`s day si as vrea sa-i cumpar iubitei mele 2 trandafiri naturali si unul artificial.As vrea sa scriu pe acel trandafir artificial:"Te voi iubi pana acest trandafir se va ofili."

Ce credeti ca ar mai trebui sa scriu sau sa ii cumpar?
Multumesc anticipat! Funda.

Răspuns Câştigător
| ellla89 a răspuns:

Esti foarte romantic! Este un gest superb asa ar trebui sa faci! poate ciocolata sau ceva simbolik dar cam atat!

14 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu cred ca ar mai trebui adaugat ceva... eventual sa i mai cumperi o cutie de ciocolata

| Skins97 a răspuns:

Eu spun ca este o idee buna si ca ar trebui sa incerci. Ai putea lua un buchet de flori, pe care sa i-l dai, iar apoi dupa ce s-a bucurat sa o surprinzi cu trandafirul artificial. As incerca sa dau idei mai bune dar momentan chiar sunt lipsita de inspiratie happy

| unknownn a răspuns:

Ododododododo love struck vai ce romantic eşti love struck, dacă a fi romantic presupune a minţi frumos(măcar de era de la tine, dar până şi minciuna e copiată), atunci prefer să nu fiu romantic!
Ai du-ti tu
Serios? Şi nu minţi? Peste 2 luni văd că v-aţi despărţit.

| neutrino a răspuns:

Cumpara-i 3 trandafiri naturali. Poezia cu trandafirul artificial s-a ofilit demult. Daca te tin buzunarele, ofara-i o masa in oras.

| RetardedRacoons a răspuns (pentru neutrino):

O shaworma cu de toate la Dristor!

| neutrino a răspuns (pentru RetardedRacoons):

Fiecare dupa cum il duce si capul, nu numai buzunarul.

| supermamici a răspuns:

Iti recomand un trandafir artificial care are atasata o cutiuta in care poti strecura un inel, dar si un buchet de trandafiri original. Produsul de care iti vorbeam il gasesti prezentat aici: http://timez.ro/valentines-day-legenda-si-cadouri/ Sub nicio forma nu amesteca 2 trandafiri naturali cu unul din plastic!

| RetardedRacoons a răspuns:

E cam penibil, plus ca e de prost gust sa combini artificial cu natural. Mergi pe natural, nu e nevoie sa scrii nimic daca esti prea oligofren ca sa-ti exprimi singur sentimentele, gestul e de ajuns iar trandafirii nu lasa loc de interpretare, decat daca e si ea oligofrena ca tine.

Răspuns utilizator avertizat
| Deeniisaa a răspuns:

Foarte frumos din partea ta.Nu multi baieti fac asta.Inseamna ca tu chiar o iubesti pe prietena ta.
Daca as fi in cazul prietenei tale ar fi de ajuns.happy

| anonimusss95 a răspuns:

Mie mi se pare un gest foarte dragut si romantic, riscand sa-l contrazic pe RetardedRacoons happy. Eu zic sa-ti mentii ideea

| HellBoyOne explică:

Va multumesc tutur pentru sprijinul acordat si pentru ca v-ati pierdut timpul citind intrebarea mea.Eu am ales un raspuns ce cred ca ar merita funda.Deocamdata nu pot vota findca sunt la statutul de junior dar cum voi creste aveti toti votul meuwinking