| MiculFaraon a întrebat:

Pe 21 ianuarie este ziua iubitei mele face 16 ani. Ce cadou ar fi potrivit sa ii cumpar? Sunt de o saptamana cu ea, nu prea as vrea sa ma arunc la mult. Ceva pana in 50 lei, pe langa cei 3 trandafiri?

3 răspunsuri:
| CosminCSM00 a răspuns:

Depinde de preferintele si personalitatea ei. Unele fete sunt innebunite dupa cadouri de plus ursuleti sau alte animale, altele dupa bratari sau coliere din argint (la pretul asa gasesti multe ) pe care sa le poarte mereu sa isi aduca aminte de tin. Vorbeste cu prietenele ei sau altcineva pentru a afla gusturile ei si neaparat ceva dulce.

| MiculFaraon explică (pentru CosminCSM00):

Un ceas cam la ce pret ar putea ajunge?

| Darius392 a răspuns:

Un ursulet de plus. E si ieftin, pare de copii, dar inseamna mult...
Fuunda?