| SebyVlogs a întrebat:

penisul dezvirginat e diferit fata de penisul virgin?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Si dupa sexul de "dezvirginare" penisul ramane in majoritatea cazurilor (peste 80%) exact la fel, adica IDENTIC ca si forma, aspect, etc. cu cel dintotdeauna. In cazuri mai rare se poate rupe "ata" adica FRENUL, innsa numai in cazul in care acesta este bolnav si sufera de anumite afectiuni congenitale transmise/mostenite genetic. Multa sanatate!

3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Ce înseamnă „divirginat"? Dacă e vorba despre DEZvirginat, atunci răspunsul e NU. Rămâne la fel. Nu cade, nu mai crește altul, nu se strâmbă, nici nu se-ndreaptă etc.

Răspuns utilizator avertizat
| Lussyyy a răspuns:

Daa,penisul de virgin are o pielita prinsă de capul...iar cand te dezvirginezi acea pielita se rupe si se poate duce pielita pana in jos complet