| Adrian_5136 a întrebat:

Cum arata sau care este diferenta dintre un penis virgin si unul dezvirginat? Deoarece dupa 3 ani de zile de sex cu si fara prezervativ eu am penisul la fel nu e nici o schimbare si sunt curios.

Răspuns Câştigător
| Maothecat a răspuns:

La baieti nu prea exista diferenta intre un penis virgin si unul dezvirginat. Aveti voi o ata dar aceea nu se rupe la primul contact sexual...ci in timp. La unii barbati nu se rupe deloc, fiind mai groasa.

9 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu exista absolut nici o diferenta.

| Dash a răspuns:

In urma pierderii virginitatii nu penisul e cel care se schimba... ci tu!

| Narcis2007 a răspuns:

La baietii nu se observa

| piktor a răspuns:

Mai mai ce cunoscatoare sunt fetele pe aicismug

| Baddboy a răspuns:

O sa vezi tu:p poate ai auzit "capul p.ii"

| bianca154 a răspuns:

Pai mai esti inca virgin sau nu? o data ce iti rupi"ata" ti se schimba,, dar cu putin. iti creste cu cativa cm si se face mai gros. poate ca nu ti-ai dat seama de schimbare pentru ca il vezi in fiecare zi big grin

Alte răspunsuri
| flori_5904 a răspuns:

Eu zic ca nu-i nici o diferenta

| Vatamanelu_Gheorghe_1991 a răspuns:

Care este diferenta o poze diferenta