| cristi2415151 a întrebat:

poate ziceti ca sunt nebun dar na...
mereu imi vine in minte cate o tampenie mai neclara, si tampenia aia se intampla, dar nu mie...de exemplu acu 1 saptamana cand plecam la liceu era 1 vecin care se juca cu mingea, un baietel de cls a 6a...si atunci aveam in memorie ca si cum ar fi dat masina peste acel copil, si cand am ajuns la scoala, o colega imi povestea ca are 1 vecin nou un copil mic si a dat masina peste el cand a plecat ea la scoala fix cum vazusem eu
sau odata la sala in capu meu am vazut ca mias fi rupt mana la impins culcat, si la 2 min dupa 1 tovaras asa sia rupt mana
mda cred ca is nebun nu stiulaughing

4 răspunsuri:
| vάĝàвøήτ a răspuns:

Nebun nu paranormal poate

| BlueLine a răspuns:

Doar o imaginatie bogata happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se mai intampla, si eu am avut o zi super ciudata cand intalneam persoane ( vecini, prieteni, colegi ) care vroiau sa ma intrebe sau sa imi spuna ceva si eu le ziceam dinainte ce vroiau ei sa imi spuna, e ciudat.

Sunt chestii ciudate ce'i drept.
O data mi s-a aplicat vorba aia din popor " Ai grija ce iti doresti ca s-ar putea indeplini. "
Eu in momentu ala imi doream " privirile alea admirative ca pe timpuri ". Si ca sa vezi dupa un minut asa trece o masina si un turc se holba la mine cu niste ochi cat cepele rolling on the floor).
In gandul meu " Nici chiar asa. ". laughing

| Larisaa2 a răspuns:

Pf, ce categorie, nu esti nebun, probabil ca esti paranormalthinking