| anonim_4396 a întrebat:

pot saruta daca am aparat dentar? :)) ca asta...
http://www.ortodontic.ro/......etalic.jpg
Ofer funda :D

Răspuns Câştigător
| AOLEVRIC a răspuns:

Da'ce-are? Eu zic ca e ok.

| CatalinPTM a răspuns (pentru AOLEVRIC):

Nu stiu... poate incurca patratele alea mici pe fiecare dinte laughing, daca "frec" limba pe dinti nu simt nimic nici-o intepatura sau ceva thinking

| AOLEVRIC a răspuns (pentru CatalinPTM):

smug Incearca, si oricum ce pierzi.

Apropo, cred ca fetele cu aparat dentar sunt dragute.

9 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
incearca sa vezi ce iese..cred ca nu o sa se plimbe baiatul cu limba in gurita ta ca pe bulevard..fi mai retrasa si un sarut mai decent /nu salbatic nu strica nimanuiwinking
O zi bunahappy

| BlackheartQueen a răspuns:

Da, se poate. Crezi ca cei care poarta nu fac nimic? happy

| Danysan a răspuns:

E ceva ce altii nu pot experimenta asa ca bucura-te laughing-Eu totusi sunt curios ca stiu ca fetele au pareri cam aiurea cand vine vb sa se sarute cu un baiat cu aparat sau dantura naspa.Cred ca ai gasit o fata minunata -Succesx

| Morphines a răspuns:

DA!

| CatalinPTM a răspuns:

Sunt baiat ma laughing

| AOLEVRIC a răspuns (pentru CatalinPTM):

Oh my god laughing. Ar trebui sa fiu mai atent.

| Devanna a răspuns:

Da.