| adrian0123 a întrebat:

Am aparat dentar! crying pot saruta o fata? love struck

10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dacă nu o deranjează, nu este nicio problemă. Poartă aparatul așa cum ți-a spus medicul pentru a putea să se facă corecția cât mai repede!
Pa, pa.

| andrada a răspuns:

Buna!
Da normal ca poti, adc pe bune nu e ca in filme. Poti sa o saruti linistit happy
Bafta!

| Musique a răspuns:

Daca nu are si ea aparat.CLAR! laughing))

| SunshineGirl a răspuns:

Da,de ce nu? Atata timp cat ea te iubeste, da!

| DouaPuncteD a răspuns:

Buna

de ce sa nu poti saruta o fata?

si de ce pui emoticon gen crying
?

uite, da-mi un mesaj privat tinem legatura si-ti explic cum sta treaba

bafta!

| dreamygirl a răspuns:

Da, poti!

| Lollipop_2029 a răspuns:

Cum sa nu? cunosc persoane (dar fete) care s-au sarutat si inca se saruta cu aparat dentar fara probleme. acum depinde cat de mult te incomodeaza.dar daca crezi ca poti, eu te incurajez thumbs up.

| uranus1995bz a răspuns:

Draga Adrian, daca ai aparat dentar ar fi o sansa sa poti saruta o fata dar mica, eu te-as sfatui sa nu o faciwinking pana nu o sa ti-l dai jos [Sfat facut de Andi Mihai]

| PerfectlyImperfect a răspuns:

Si eu am avut aparat dentar laughing.(si inca mai am cateva pastilute).
Stai chill, poti saruta o fata cand vrei tu laughing.Nu te curentezi sau chestii de genul laughing!
Bafta :*!

| isabella_7213 a răspuns:

Normal,aparatul dentar nu are nicio treaba. nu saruti cu dintiwinking.

asa ca succes.hee hee