| Emilsb342 a întrebat:

Salut tpu....prietena mea spune ca este virgina...dar eu am intodus 2 degete si nu a avut treaba.Mai este virgina? Cum pot sa imi dau seama daca mai este sau nu?

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Dacă ai băgat doar degetele, e foarte virgină. Dacă era și înainte de asta, desigur. Chestie pe care din păcate nu ai cum s-o verifici. Nu ai de unde să știi dacă are himen flexibil / elastic, sau l-o fi rupt ea singură, masturbându-se. Ambele cazuri fiind posibile, dar nu doveditoare de vreo lipsă a virginității, care se produce doar la primul act sexual cu un penis.

11 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Nu cred ca era virgina.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum iti dai seama seama daca mai e virgina? Simplu: o intrebi pe ea si iti va da raspunsul.

| Bariel a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai probleme cu ochii? A precizat "Prietena mea spune ca este virgina"

| anonim_4396 a răspuns (pentru Bariel):

Ai probleme cu capu'?
Daca ea zice ca e virgina, atunci el de ce ne mai intreaba pe noi cum sa isi dea seama? Fata a zis ca e virgina, deci e virgina.
Daca nu o crede s-o mai intrebe odata.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Simplu zici? La ce varsta te-ai dezvirginat? Si cu cati tipi ai facut sex?
Cu o astfel de intrebare tipa se simte atacata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O metoda ar fi sa incerci sa o gadili.
Daca se gadila inseamna ca, nu a mai fost atinsa de asa multi baieti, fiind sensibila la atingeri.
In orice caz, poate minte din frica sa nu o judeci, daca ai dubii cum ca n-ar fi Virginia. Mai mult ca sigur nu e. Ascultati intuitia ca de cele mai multe ori iti spune adevarul.

| Xpressurself a răspuns:

Se poate si una si alta. Se poate sa fi fost cu altcineva dar eu zic ca este posibil sa isi fi bagat si ea degetele fie sa se spele fie s-a jucat dar nu a mai facut sex cu alt baiat. Poate fi motivul pentru care iti poti baga degetele faptul ca si le baga si ea des sau are o jucarie. Nu fii prost sa te uiti la astfel de chestii. Nu sunt importante. Ai o prietena, fa dragoste cu ea si fa-o fericita in general vorbind.

| Catalin77945 a răspuns:

Pai ce treaba sa aiba? Sunt 2 degete nu ai introdus pla, si poate are vaginul mai elastic si daca il are mai elastic nu o sa aiba multe probleme nici cand introduci pla asa ca, poate sa fie virgina, dar ma rog totusi ce conteaza sex sa fie nu? rolling on the floor

| AlexValentinn a răspuns:

Toate se dau virgine dar niciuna nu mai e laughing.

| Pantagruel a răspuns:

2 degete si nici nu a clipit? Prietene, prietena ta a mai fost si prietena altcuiva.

| Biciclistul5242 a răspuns:

Păi dacă intră sticla aia cu bere in pìzda nu este virgină! Dacă nu atunci da! Vezi ce e acolo! Dacă e gropita atunci e bun! Dacă e crater de asteroid atunci...