| anonim_4396 a întrebat:

Dupa ce am excitato bine pe prietena mea i-am introdus degetul in vagin, a intrat tot si m-am jucat putin... nu intra 2 degete trebuie fortat... ea spune ca este virgina, e posibil?

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Un himen integru permite cu usurinta trecerea unui deget. Deci himenul ei este intact, asadar probabil era virgina inainte de a avea acest contact sexual cu tine.

| corbulalbrosu a răspuns:

Bineinteles ca este virgina. Virgnitatea unei femei dispare doar in momentul in care intretineun act sexual real prin care ii este introdus in vagin un penis real. Orice fata prin practicarea masturbarii se poate deflora insa nu-si pierde si virginitatea.Masturbare placuta in continuare deoarece prin practicarea aceastei activitati vaginul va fi pregatit in vederea realizarii unei dezvirginari usoare si de obicei putin dureroase.

| Emilian65 a răspuns:

Dezvirginarea, la fete cat si la baieti se produce in urma unui act sexual. Ori, ea nu a facut sex cu tine, deci este virgina.

| peperonies a răspuns:

100% nu.